Історії

Так вони і продовжили спільне життя удвох в 50 років.

У віці за п’ятдесят років у чоловіка бувають різними. Хтось із чоловіків втратив свою половинку і не знайшов, а у когось все в порядку.

Моя знайома Ольга, як-раз і познайомилася з чоловіком, як у пісні: «самотній за п’ятдесят недоглянутий».

Читайте також:  Щиро надіюся, що розлучення пройде мирно та без особливих скандалів. Хоча, колишня дружина — ще та змія.

Ольга була заміжня, розлучилася, а створити нову сім’ю не планувала. Дісталося їй від колишнього чоловіка: руки розпускав, брехав. Правда мала від нього двох прекрасних дітей, яких виховала гідними людьми.

У п’ятдесят років Ольга виглядала моложаво, при цьому не відвідуючи дорогих фітнес-центрів, і без косметичних операцій і процедур. З Віктором Ольга познайомилася в Ощадбанку, де знімала гроші в банкоматі.

За нею зайняв чергу, як їй здалося, чоловік у віці, скромно одягнений і не респектабельний. Після того, як Ольга оплатила всі платежі, він ввічливо звернувся з проханням допомогти йому розібратися з реквізитами.

З Віктором було цікаво розмовляти, а на зовнішній вигляд Ольга не звертала уваги, і погодилася продовжити спілкування в кафе, де він замовив каву.

Знайомство з Віктором мало продовження, було багато спільних тем, і життєвих уроків, які їх об’єднали. Спілкуючись з Ольгою було видно, що ця жінка відчуває себе щасливою. Так вони і продовжили спільне життя удвох в 50 років.

Коментарі Вимкнено до Так вони і продовжили спільне життя удвох в 50 років.