Історії

Для тих хто завжди зайнятий

Якось звернусвся сатана до своїх підданих

«Ми не маємо влади заборонити людям ходити до церкви.  Ми не можемо заборонити їм спілкуватися в Молитві з Богом. Однак, як тільки вони встановлюють зв’язок з Христом – ми тут же позбавляємося влади над ними.

Тому нехай собі ходять у свої церкви, а ми будемо красти у них час, щоб вони завжди були зайняті. Так вони не зможуть молитися і каятися у своїх гріхах; розвивати зв`язок з Христом».

«Ось що ви повинні зробити», – сказав диявол. «Ви повинні перешкодити їх спілкуванню з Богом на протязі дня». «Як же нам це зробити?», – закричали демони.

Читайте також Якщо ви вмієте мовчати правильно

Займіть їх різними дурницями й придумайте для цього багато способів. А головне, вселіть їм прагнення до матеріальних благ і збагачення. Нехай вони загоряться бажанням заробляти якомога більше грошей, щоб купувати собі машини, квартири, дачі. Нехай заробляють все більше і більше, щоб ходити в ресторани і кафе, щоб купувати модний одяг, робити дорогий ремонт у квартирах та обставляти їх дизайнерськими меблями. Спокушайте їх витрачати більше, ніж вони заробляють, щоб вони брали в борг, щоб брали багаторічні кредити та потрапляли в залежність від банків. А коли вони загоряться бажанням особистого збагачення – їм вже буде не потрібен Христос …

Переконайте їх дружин затримуватися на роботі, а чоловіків – працювати 6 / 7 днів на тиждень, 10-12 годин на день, щоб їм ніколи було займатися своїми сім’ями та вихованням своїх дітей. Не давайте їм проводити час з дітьми, щоб діти їх тинялися з ранку і до ночі на вулиці, і водилися з поганими компаніями, тоді вони перестануть вчитися і з них нічого доброго не вийде. Тоді їх сім’ї розваляться і вони стануть самотніми, а ми їм від горя допоможемо спитися.

Стимулюйте їх уми так, щоб телевізори та комп’ютери в їх будинках працювали постійно, щоб їм ніколи було Молитися. Слідкуйте, щоб по всьому світі в магазинах і ресторанах не звучали християнські пісні. Це заблокує їх розум і зруйнує їх єдність з Христом …

Поширюйте журнали та газети. Бомбардуйте їх розум новинами та рекламою 24 години на добу. Нехай по дорозі на роботу їм кидаються в очі рекламні щити. Наповніть їх поштові ящики рекламою, онлайн-каталогами для замовлення товарів, інформаційними бюлетенями і пропозиціями безкоштовних товарів, послуг і нездійсненних надій.

Демонструйте в журналах і по телевізору худих, гарненьких моделей, щоб чоловіки повірили, що зовнішня краса – це найголовніше, і щоб стали незадоволені своїми дружинами. Зробіть так, щоб їх дружини були занадто втомленими, щоб любити своїх чоловіків вночі. Якщо вони не дадуть своїм чоловікам достатньо любові, якої вони потребують, – чоловіки почнуть шукати її в інших місцях. Це швидко зруйнує їхні сім’ї!

На Різдво і Великдень відволікайте їх святковою метушнею, концертами по телебаченню і п’яними застіллями, щоб вони не вчили своїх дітей справжнього значення Різдва і Великодня.

Нехай навіть з відпустки вони повертаються втомленими. Зробіть так, щоб вони були завжди ЗАЙНЯТІ, щоб поїхати на природу і помилуватися Божим творінням. Замість цього відправте їх в парки розваг, на спортивні заходи, ігри, концерти та в кіно.

І нехай всі християни будуть вічно ЗАЙНЯТІ, ЗАЙНЯТІ, і ще раз ЗАЙНЯТІ!

Наповніть їх життя такою кількістю хороших справ, щоб у них не було часу шукати сили в Ісусі.

Скоро вони будуть жити та працювати, покладаючись тільки на себе, жертвуючи своїм здоров’ям і сім’ями заради своїх справ і грошей. Це спрацює! Це відмінний план!

А біси з радістю вирушили на завдання, змушуючи християн всюди бути все більш зайнятими та весь час кудись поспішати, залишаючи все менше часу для Бога, для молитви й своїх сімей. Питання полягає в тому, чи вдався дияволу його задум? Вам судити!

 

Коментарі Вимкнено до Для тих хто завжди зайнятий