Історії

Господи, я б хотів дізнатися, що таке рай і що таке пекло

Одного разу добрий чоловік розмовляв з Богом і запитав його: — Господи, я б хотів дізнатися, що таке рай і що таке пекло

Господь підвів його до двох дверей, відкрив одну і провів добру людину всередину. Там був величезний круглий стіл, на середині якого стояла величезна чаша, наповнена їжею, яка пахла дуже смачно.

Добрий чоловік відчув, що у нього слинки потекли. Люди, що сиділи навколо столу, виглядали голодними і хворими. Всі вони виглядали вмираючими від голоду. Усі вони мали ложки з довгими-довгими ручками, прикріпленими до рук. Вони могли дістати чашу, наповнену їжею, і набрати їжу, але так як ручки у ложок були занадто довгі, вони не могли піднести ложки до ротів. Людина була вражений видом їх нещастя.

Господь сказав:Тільки що ти бачив пекло”.

Читайте також Тепер свекруха відверто демонструвала свою зневагу до мене й чіплялася з будь-якого приводу.

Господь і добра людина потім попрямували до других дверей. Господь відчинив їх. Сцена, яку побачив добрий чоловік, була ідентична попередній. Тут був такий же величезний круглий стіл, та ж гігантська гущавина, яка змушувала його рот наповнюватися слиною. Люди, що сиділи навколо столу, тримали ті ж ложки з дуже довгими ручками. Тільки цього разу вони виглядали ситими, щасливими та зануреними у приємні розмови один з одним.

Добрий чоловік сказав Господу: “я не розумію”.

“Це просто”, — відповів йому Господь, — “Ці навчилися годувати один одного. Інші ж думають тільки про себе”.

Пекло і рай влаштовані однаково. Різниця — всередині нас!

Коментарі Вимкнено до Господи, я б хотів дізнатися, що таке рай і що таке пекло