Стосунки

Так що якщо мене запитають, до якого віку жінці потрібні чоловіки, я скажу – до останнього подиху.

У кожної жінки є секретний вік, коли чоловіки їй стають байдужі. І в сексуальному сенсі, і взагалі. У одних це відбувається ближче до пенсії, у інших в районі клімаксу, а треті зовсім вирішують це до тридцяти. Визначити таку жінку, яка забила на чоловіків, дуже легко.

Головна ознака – вона тітка! З поганої зачіскою, втомленими очима і відкладеннями в непотрібних місцях. Нудна, буркотлива, і з обрізаними крилами. Що з нею сталося? Вступила в вік, коли чоловіки не потрібні, здалася під вантажем образ і розчарувань.

Чому вік секретний? Тому, що жінка нікому про нього не розповідає, крім хіба що найвідчайдушніших феміністок. Ви ж ніколи не бачили жінку, яка зібрала б усіх в гурток, і сповіщала про своє розчарування в чоловіках. Це просто непристойно. Хоча щось мені підказує, що і такі бувають.

Як же зрозуміти, що таке сталося? Жінка начебто покриває своє серце залізом. Сила її болю така, що вона вирішує нікого більше до нього не підпускати. Вона перестає довіряти чоловікам, шукати чоловіків і навіть в думках не хоче уявити, що є чоловік, який готовий в неї закохатися. Розплата за спокій крижаного серця дуже велика. Мимру зі службового роману пам’ятаєте? Ось, це вона.

– Причому тут серце? – запитає хтось. Чоловіки – це ж в основному про інший орган. Можна спокійно їх використовувати, не відчуваючи ніяких душевних мук. Я б, може, і погодилася. Але ж у жінки серце завжди причому, правда?

Кілька років тому в моду увійшли ванни Клеопатри. Нібито, для підтримки молодості Клеопатра використовувала сперму молодих рабів. Дівчата намагалися, кажуть – брехня. Не допомагає. І зморшки не прибирає, і погляд не світиться. Зі спермою кашалота теж розчарування. Чому? Тому що тут все мимо серця. Жінку омолоджують і роблять красивішою тільки ін’єкції в саме серце. Тут немає місця простій сексуальній механіці, хоча і вона дуже важлива.

Читайте також Знаю я таких сусідок, – кричала дружина

Ви коли-небудь помічали, що закохана жінка гарнішає навіть на відстані? Навіть коли не бачить коханого, а спілкується з ним дзвінками і смс-ками. Секс у неї в голові, а гарнішає в реальності? Як так?

А все тому, що кохання і пристрасть дійсно готові творити з нами чудеса. Омолоджувати, робити красивими. Але відбувається це тільки з тими, хто в кохання вірить. Іншим так і доведеться доживати свій вік тітками. І справа навіть не в зморшках, а у затуманених розчаруванням очах.

Так що якщо мене запитають, до якого віку жінці потрібні чоловіки, я скажу – до останнього подиху. Знаю що боляче, що іноді страшно важко, і відчуваєш порожнечу, і розчарування, і готова вже обростити своє серце льодом, аби цього не було … Але – не можна. Не тіткою ж вмирати.

Коментарі Вимкнено до Так що якщо мене запитають, до якого віку жінці потрібні чоловіки, я скажу – до останнього подиху.