Поради

Що допоможе волоссю зберегти природну красу

Догляд за волоссям – це необхідна процедура для збереження здоров’я та краси волосся. Зовнішній вигляд такого волосся залежить від багатьох факторів, як спадковість, харчування, стиль життя та умови довкілля. Проте, незалежно від цих факторів, можна досягти гарного стану волосся шляхом регулярного догляду за ним.

Основні кроки догляду за волоссям:

Мийте волосся регулярно

Регулярне миття волосся – це важливий етап догляду за ним. Ідеальна частота волосся залежить від типу волосся та способу життя. Зазвичай миття волосся потрібне 2-3 рази на тиждень. Використовуйте шампунь та кондиціонер, які підходять до вашого типу волосся.

Використовуйте кондиціонер

Кондиціонер допоможе розгладити волосся та захистити його від пошкоджень. Після миття волосся нанесіть кондиціонер на кілька хвилин і після цього змийте його водою.

Читайте також: Які квіти зроблять інтер’єр затишнішим

Сушіть волосся правильно

Після миття використовуйте м’який рушник, щоб зняти надлишок вологи. Не треба сильно терти волосся рушником, потім це можна призвести до його пошкодження.

Не пересушуйте волосся феном.

Фен може пошкодити волосся, пересушуючи його. Якщо вам потрібно висушити волосся феном, використовуйте найнижчу температуру і тримайте фен на відстані від волосся не менше 15 см.

Розчісування волосся.

Розчісування волосся допомагає розподілити його природні олії по всій довжині й зменшує ризик пошкодження волосся. Розчісувати волосся варто після просушування.

Коментарі Вимкнено до Що допоможе волоссю зберегти природну красу