Історії

Сестра залишила свою 2-місячну доньку на мені і зникла. Повернулася вона лише через 19 років, а поведінка дочки образила мене не на жарт

Коли мені було 20, сестра залишила свою 2-місячну дитину у нас з мамою і зникла. Коли вона не з’явилася і на другий день народження своєї дочки, мама позбавила її батьківських прав і оформила піклування над маленькою Анею. Коли Ані було 5, мами не стало. Вона називала її бабусею, а мене – мамою. То був найсильніший удар для нас обох. Мама залишила мені свою квартиру, де ми удвох почали будувати своє життя з нуля, без мами… Чи варто говорити про те, що я ніколи не вийшла заміж і не народила дітей, а мені вже виповнювалося 40… Справа в тому, що мій наречений кинув мене, дізнавшись, що я збираюся доглядати за дочкою своєї втікачки сестри. Він говорив, що якщо це б була моя дочка, він би без роздумів її удочерив, але тут справа в іншому: Аня – чужа для нього людина.

Читайте також: Не нароком почула розмову невістки з сином, яка нарікала, що їй набридло вже готувати ”. Мама все почула і зробила висновок

Після цього я і не намагалася будувати відносин. Працювала собі спокійно, виховувала Аню… Ось, їй виповнилося 19. Вона вже була юною красунею. В один прекрасний день до нас постукали. Я відкрила двері і побачила сестру. Дорога іномарка і новий смартфон в руках матері змусили Аню обізвати мене жахливими словами, через те, що я позбавила її можливості жити в багатій родині, достатку.

Я її відпустила і залишилася з усім одна. Образа випалювала мене з середини. Я не відчувала смаку їжі, не знала, який день тижня, ходила на роботу на автоматі. Одного разу мене до себе покликав начальник. Ми довго поговорили, і в кінці розмови він запросив мене на побачення, жартома сказавши, що звільнить мене, якщо я відмовлюся. Я так втомилася від своїх 4 стін, що погодилася. Через півроку я дізналася, що вагітна. Моєму щастю не було меж.

Вова, мій колишній начальник і нинішній чоловік, плакав від радості, дізнавшись про моє становище. Незабаром ми розписалися, і моя мрія стала реальністю в 41. 2 місяці тому до нас постукали. Відривши двері, я побачила сестру, Аню і 16-річного хлопчика. Виявилося, сестра згадала про свою дочку, коли її синові знадобилася операція, і Аня могла б стати йому до нором. Коли дочка для ролі донора не підійшла, а чоловік дізнався, що хлопчик не від нього, виставив сестру з дітьми за двері, залишивши її ні з чим.

 

Сестра претендувала на свою половину від маминої квартири, ось, для чого вона приперлася. Можете мене засуджувати, але я їх навіть в будинок не впустила. Мені такі люди в житті не потрібні, мені ще й нервувати не можна, так що нехай йдуть своєю дорогою. Вона мені ще винна за 19 років виховання її доньки.

Коментарі Вимкнено до Сестра залишила свою 2-місячну доньку на мені і зникла. Повернулася вона лише через 19 років, а поведінка дочки образила мене не на жарт