Історії

Розлучення після десятиліть шлюбу – не завжди погано.

Такі сім’ї люди називають ідеальними.  Разом майже 40 років. Двоє дітей, уже  одружені. Троє онуків-школярів.

Всім здавалося, що вони живуть душа в душу. У нього хороша посада в місцевій адміністрації. Вона  – справжня берегиня вогнища. Великий будинок, господарка,яблуневий сад.

І раптом розлучення.

Читайте також Найміцніші пари за знаком Зодіаку

Почались сварки, все село знало про їхню брудну білину.

Чоловік і справді не змушував Надію влаштовуватися на роботу. Вірніше, він забороняв їй це робити. Місце жінки – вдома. А щоб вона не нудьгувала – ось їй качки, кури, кози, город і троє дітей.

До всього цього Роман не підходив. Він же гроші заробляє, після роботи повинен відпочивати.

Надя вела сувору звітність грошей. У сільському магазині не давали чеків, і вона ходила туди з блокнотом, записувала що і на яку суму взяла. Всі думали, що це економія. А це був звіт. Дітям  купував все виключно сам – від шкільних зошитів до нижньої білизни дочкам.

Надлишки овочів і м’яса чоловік  продавав. На ці гроші він купував собі « іграшки» –  магнітолу в машину, телевізор з якимось там супер-екраном, ігровий комп’ютер, планшет … Коли Надя попросила нову плиту, він щиро здивувався: «А яка різниця, на чому готувати? »

За 40 років Надя навчилася бути тихою, непомітною, послужливою.

А Роману стало нудно. Він зареєструвався в усіх соціальних мережах . І там він познайомився з Ганнусею.

Тільки Анночка, і ніяк інакше! Вона – бухгалтер на заводі, любить кататися на лижах, захоплюється йогою. А найголовніше, Анночка красива, фігуриста і молода. 23 роки різниці …

Він пішов негарно. Найняв машину, вантажників і вивіз  все. «Ти жодного дня не працювала! Це все купив я, на свою зарплату!»

Жінка не сперечалася. Вона за 40 років розучилася сперечатися.

Те, що сам будинок і господарство загальне, він визнав. Все розпродав за тиждень. Втричі дешевше, ніж можна було. Терміново потрібна була його частина грошей – поспішав вкластися в спільне житло з новою пасією.

Роман з Галею купили будинок в місті, вона допомогла йому влаштуватися працювати на завод.

Надія теж поїхала з села. Влаштувалася працювати технічкою в школу. Перша її справжня робота, в 57 років. На свою частину грошей від проданого майна купила кімнату в гуртожитку …

Але потім вона ожила. Різко так. Може, усвідомила, що тепер сама собі господиня … Вона ніби 40 років не дихала. А зараз вона вдихає на повні груди і не може надихатися. Вона кайфує від кожної хвилини свого життя, в якій не треба догоджати комусь.

 

Коментарі Вимкнено до Розлучення після десятиліть шлюбу – не завжди погано.