Поради

Рослини, які притягують до дому хорошу енергію

Евкаліпт
Його називають енергетичним магнітом: це дерево здатне притягувати фінансове благополуччя, допомагає відновити сили і нормалізувати сон. Евкаліпт — рослина-захисник, воно витісняє з дому будь-які негативні хвилі, не дає проникнути всередину поганим побажанням, навроків та заздрості.

Де поставити: евкаліпту сподобається світле, але захищене від прямих сонячних променів місце. Найкраще — південний або південно-західне вікно.

Традесканція
Це рослина не стільки очищає і захищає будинок, скільки працює індикатором: якщо в будинку катастрофа з енергетикою, вона жовтіє і облітає. І якщо проблему не вдається вирішити ні відходом, ні переміщенням горщика з квіткою в інше місце, значить, справа не в згустку негативу, а в атмосфері в цілому. Традесканція володіє даром захищати своїх господарів від пліток, заздрощів, пристріту і хвороб, пов’язаних з диханням.

Де поставити: традесканція добре себе почуває і проявляє свої таланти в будь-яких місцях будинку, навіть в темному кутку. Не рекомендується ставити у ванній.

Читайте також Я знаю людей, які готові пожертвувати всім, аби дати своїм дітям гарну освіту, престижні гуртки та дорогих репетиторів

Гіацинт
Ця квітка бореться з поганою енергетикою, починаючи з вас самих і ваших думок. Гіацинт володіє здатністю гнати погані думки, наповнює гармонією і дружелюбністю. У його присутності люди стають м’якше, благожелательнее, легше знаходяться відповіді на складні питання і вирішуються проблеми. А ще гіацинт відганяє злих і заздрісних людей, злих істот і навіть справляється з кошмарами.

Де поставити: жінкам радять ставити гіацинт в спальні, це допоможе залучити любов. А щоб бізнес ішов легше, гіацинт краще ставити на робочий стіл.

 

Бегонія
Рослина, яка допомагає впоратися з життєвими негараздами завдяки своїй сильній енергетиці. Причому якщо поставити кілька квіток поруч, то їх дія посилюється. Бегонія пробуджує життєрадісність, допомагає впоратися з депресією, прояснити думки і впоратися зі стресом.

Де поставити: на кухні, де тепло і волого.

Базилік
Це не просто ароматна пряність, це ще і рослинний антидепресант. Є його зовсім не обов’язково, щоб впоратися з нудьгою — базилік оздоровлює атмосферу одним своєю присутністю. Він відштовхує від дому негативні впливи і притягує позитив. А ще базилік привертає любов і пристрасть в будинок.

Де поставити: північний, східний або південно-східний сектори.

А що ще?
Деякі рослини володіють талантом оберігати будинок від негативу не тільки будучи посаджені в горщики, але навіть в сухому вигляді. Можна завести в квартирі матерчаті мішечки з засушеними листям цих трав, і життя стане спокійніше.

Лаванда відганяє депресію і безсоння, стабілізує енергетику в будинку.

Розмарин стоїть на сторожі щирості. Брехня і зрада залишаться за порогом.

М’ята захищає від заздрості, псування і пристріту, покращує стосунки між домочадцями.

Чебрець бореться з поганою енергетикою, відфільтровує її, відганяє нічні кошмари і страхи.

Коментарі Вимкнено до Рослини, які притягують до дому хорошу енергію