Історії

Притча про персик

В одній країні жили три вірних друга, три силачі. І ніхто не міг перемогти їх, ніхто не міг протистояти їм. Про їхні діяння та хоробрість складали легенди. Їх боялися та поважали.

І один багатій боявся цих силачів. Мало, що вони задумають. Аж надто вони сильні!

Йому візир запропонував простий спосіб. Потрібно дати силачам персик. І проблема вирішиться сама собою.

Читайте також Всі знали, про її пригоди, окрім молодого чоловіка.

Це було так примітивно та банально, що й розповідати особливо нема чого. Трьом друзям надіслали один великий персик. Просто розкішний персик, ароматний та рум’яний. І посильний сказав, що цей персик для найсильнішого і найрозумнішого силача. Самі розбирайтеся, але персик для найбільш гідного!

І спочатку троє друзів розсміялися над таким дивним і жалюгідним даром. Потім почали перераховувати свої переваги та згадувати колишні успіхи. Потім почали порівнювати. А потім усе перейшло у скандал та побоїще. І не залишилося в живих жодного друга…

Через якийсь персик дружба стала ворожнечею. А любов – ненавистю.

Коли люди починають ділити щось, коли виникає порівняння та заздрість, закінчуються добрі стосунки. Родичі через грошову спадщину готові занапастити один одного. Колишні друзі через посаду стають ворогами.

Хочеш посварити людей – дай одному, а іншим не давай. Навіть якщо це просто персик.

Тільки якщо є справжня любов, цей спосіб не спрацює. Але справжня любов – велика рідкість. На відміну від персиків, через які сваряться рідні та зраджують старі друзі.

Коментарі Вимкнено до Притча про персик