Історії

А може трапиться таке, що коли він закриє всі свої борги, то я стану йому зовсім непотрібна?

Протягом чотирьох років я живу з чоловіком у цивільному шлюбі. Звичайно, мені як і кожній жінці дуже хочеться узаконити відносини,мати дітей та стати для чоловіка коханою дружиною. Але мій Андрій абсолютно не поспішає з даною справою, постійно повторює мені, що потрібно трішки зачекати.

Ось вже декілька років підряд він мене щодня «годує» обіцянками і говорить мені про те, що зробить пропозицію, як тільки розв’яже свої фінансові проблеми. Однак нічого не міняється. Лише його борги перед банком, батьками та друзями ще більше зросли.

Одного разу він прийшов до мене і поділився своєю «геніальною» ідеєю: він хоче зіграти невеличке весілля, а з подарованих гостями грошей, позакривати всі свої борги. На моє запитання, як він взагалі це все собі уявляє, чоловік відповів, що можна накрити стіл у нього на дачі, а гостей всіх попередити про те, що нам потрібно дарувати виключно гроші.

Хіба так я уявляла собі початок сімейного життя? Я щиро кохаю Андрія і напевно, вже не зможу від нього піти, але вважаю, що чоловік повинен самотужки розбиратися з усіма проблемами. Складається враження, що я його не так сильно цікавлю, як гроші, які можна отримати від гостей на весіллі. Я його вирішила запитатися: «А коли ми будемо думати про дітей і взагалі, про наше спільне майбутнє?». Каже, що скоро все буде так, як я хочу.

Він прекрасно розуміє, що у моїх та у його родичів є досить багато грошей, тому скупитися на весіллі вони точно не будуть. Але мені його план здається надзвичайно егоїстичним, просто хоче нажитися на близьких людях. І навіть якщо я погоджуся на це, то хочу, щоб якась частина грошей пішла на ремонт в квартирі або на відпочинок, але аж ніяк на погашення його боргів. А яка гарантія, що він потім знову не влізе в борги? А що тоді він придумає? Ми й так зараз живемо на мою зарплату, оскільки Андрій не може знайти собі достойну роботу.

Читайте також Бог мені послав дуже хорошу невістку.

Знаю, що якщо зараз погоджуся на цю аферу, то буду дуже шкодувати, але й чекати ще 4 роки більше не хочу. Можливо, якщо я його зараз підтримаю, то це оцінить. А може трапиться таке, що коли він закриє всі свої борги, то я стану йому зовсім непотрібна? І він просто знайде собі нову жінку. Що мені робити? Не хочу відкрито розповідати своїм подругам та знайомим про його прохання, бо мені справді соромно. І так всі добре знають про те, що моє життя з ним не цукор

Коментарі Вимкнено до А може трапиться таке, що коли він закриє всі свої борги, то я стану йому зовсім непотрібна?