Історії

Бог мені послав дуже хорошу невістку.

Складалося враження, що Ольга та Петро були створені один для одного. Обоє вміли заробляти гроші. Тому, як тільки вони поженилися, то проблем з фінансами у них не було. Петро мав свій невеличкий автосервіс, а Ольга точку з м’ясними виробами, яка незабаром розрослася по цілому місту.

У них був син Роман, якому подружжя завжди намагалося догодити. Роман ходив в найкращому одязі, їздив на крутому велосипеді, а на повноліття отримав в подарунок автівку.

Ольга прекрасно розуміла, що скоро Роман приведе в її дім невістку, оскільки він був завидним молодим чоловіком. Вона переживала за вибір сина та хотіла найкращого.

З Ірою Роман познайомився на вечірці, вона сиділа та сумувала за сусіднім столиком. Роману все чомусь в той момент перевернулося всередині. Закохався в неї з першого погляду.

Дівчина не одразу відповіла взаємністю. Спочатку оглянула його з ніг до голови, подивилася на якій автівці він їздить, і побачене її зацікавило — багатий хлопець. Через декілька місяців привів роман її у свій будинок.

– Мамо, тату! Це Ірина – моя дівчина.

Як тільки ми стали вечеряти, Іра почала показувати своє справжнє обличчя.

– Я м’яса взагалі не вживаю, дуже не корисно, і вам раджу прислухатися.

– Ой, а як так? Роман жити не може без котлет та відбивних.

– Навіть не говоріть мені про це, — кривляючись, казала дівчина. – Якщо захоче таке їсти, то нехай собі сам готує, а потім дістала цигарки і попросила Рому вийти з нею на балкон.

Читайте також  Є заздрісні матері, які не можуть визнати розквіт доньки

Пройшов час й Іра оселилася в їхньому будинку. Дівчина ніколи нічого не робила.. Сил у неї вистачало лише на те, щоб ходити до косметолога, в зал, на масаж та бачитися з подругами.

– Дитинко, а ти коли-небудь десь працювала? – якось не витримавши такого ставлення, запитала Ольга.

– Так, звісно. Я працювала в одній компанії, де ми знайомилися з чоловіками і «викручували» їх в дорогих ресторанах. Нічого не подумайте поганого. Найголовніше, що ми тоді змогли багато заробити.

Мама від подиву навіть не знала, що відповісти. На роботі дівчата все розпитували, як поживає невісточка.

– Ніяка вона не невістка, а просто дівчина його, але я то скоро відіб’ю, – говорила Оля.

Так і зробила. Роман почав все менше грошей давати своїй невістці, а така ситуація їй взагалі не подобалася.

– Якщо ти не маєш можливості мене забезпечувати, то нам пора розійтися.

Ірина зібрала речі і покинула будинок. Саме на цю подію і чекала Оля.

Другу невістку для сина Ольга знайшла самотужки. Орися працювала у неї в магазині, молода та розумна. Жінка навіть запропонувала їй пожити у себе.

Не довго була скромною Орися. Все до Романа підморгувала. Розуміла, що заживе по-багатому, якщо вискочить за такого парубка заміж.

Але Роману було байдуже. Не раз Орися приходила вночі в спальню Романа. А одного разу сказала йому про те, що хоче узаконити їх відносини. Романа аж перетрясло.

– Ти що, жартуєш? Ти молода та неосвічена. Спочатку хоча б вищу освіту отримай, вона точно в житті знадобиться.

Дівчина послухала Романа, вступила в інститут на заочну форму навчання. Постала десь пропадати, а потім сказала Олі, що знайшла собі хлопця та переїжджає до нього жити. Олю влаштовував такий розвиток подій.

З третьою невісткою Роман познайомився сам. У Інни був за плечима невдалий шлюб і двійко дітей, але це не завадило Роману покохати її всім серцем. Дівчина неймовірно сильно сподобалася Ользі, а невдовзі, два її сини почали називати її бабусею.

– Бог мені послав дуже хорошу невістку.

Про Ірину, першу невістку Романа, вона часту чула від людей. Кажуть, що знайомиться зі всіма підряд, у кого є гроші.

А Орися так з тим чоловіком і живе. Одного разу навіть зателефонувала Олі і просила передати дяку Роману, адже це він порадив їй піти вчитися. Тепер вона має високооплачувану роботу, сім’ю та дітей.

– У кожного своя доля, – повторювала жінка, цілуючи своїх онуків…

Коментарі Вимкнено до Бог мені послав дуже хорошу невістку.