Стосунки

Поговорити з друзями про свою минулу ніч і про те, скільки партнер заробив за останній проєкт, — здається, цілком звичайна штука, правда? Але ні.

Такі історії стосуються не тільки вас, але й партнера. А значить, щоб ділитися ними, потрібна згода обох учасників. Поки партнер не дозволив вам обговорювати ці подробиці, вони мають залишитися тільки між вами.

Проблеми у стосунках
Це сіра зона, в якій перебуваєте ви обоє. Вона належить вам, але лише частково. Тому на свій розсуд такі питання можна обговорити з вузьким колом близьких друзів, але точно не у загальному чаті. Говоріть тільки з тими, кому довіряєте, як собі. А краще з фахівцем.

Особливості вашого  життя
Все, що відбувається у спальні, залишається у спальні. Розмови про «милі особливості» партнера, його фантазії чи коментарі про  здібності можуть підірвати довіру. Подробиці дуже особисті, ваш партнер може соромитися їх. Якщо у вас немає прямого дозволу говорити про ці деталі з третіми особами, нехай вони залишаться між вами та (максимум) психотерапевтом.

Читайте також Чого не можна робити для свого чоловіка

Фінансовий стан
Вашим друзям дійсно не треба знати про те, скільки точно заробляє ваш партнер, про його невдалі інвестиції чи кредити. З його згоди ви можете обговорювати фінансове становище у загальних рисах. Наприклад, сказати про деякі проблеми, а не про точну суму. Так само в ситуації, якщо партнер втратив роботу. Кому про це повідомляти та з ким обговорювати, може вирішувати тільки він.

Травми
У вас може виникнути спокуса розповісти друзям або близьким про жорстоке поводження чи іншу травму, яку пережив партнер. Можливо, вам здасться, що це допоможе їм зрозуміти його поведінку, або просто захочеться це обговорити. Не варто: це занадто особисті історії. Розповідаючи їх, ви можете порушити довіру між вами.

Попри те, що знання про ці травми може обтяжувати вас, пам’ятайте, що ці подробиці не ваші. Якщо з думками про них важко впоратися, краще поговорити з психотерапевтом.

 

Коментарі Вимкнено до Поговорити з друзями про свою минулу ніч і про те, скільки партнер заробив за останній проєкт, — здається, цілком звичайна штука, правда? Але ні.