Історії

Після розлучення я знайшла роботу двірника. Мені жахливо потрібні були гроші на утримання двох синів, і тоді на допомогу прийшла людина, на яку я найбільше не чекала

Чоловік постояв перед дзеркалом хвилин 10 і сказав: – Ну, гаразд, я пішов. – Добре. – Сказала я. Ось так просто і без жалю він пішов до іншої сім’ї, залишивши мене з двома дітьми. Коли ми одружилися, ми обидва були ще студентами. Через рік у нас народився не планований первісток. Ми блукали в пошуках хорошого житла та комфортної роботи для чоловіка. Він ніяк не міг влаштуватися на роботу. Точніше, він працював трохи, потім робота йому набридала, і він звільнявся. Я підробляла, як уміла. Але життя не перестало давати нам сюрпризи. Я завагітніла. Переїзди із двома дітьми давалися особливо складно. Старший син уже збирався за шкільну парту, і ми вирішили пожити зі свекрухою, доки чоловік не знайде собі роботу, а нам житло.

Свекруха була у розлученні з чоловіком. Вона жила в тісненькій однокімнатній квартирі. Звичайно, для неї одної будинок був зручним, але не на всю сім’ю. Я думала, що їй з нами тісно і незручно, але одного разу, коли я сиділа на дивані, вона прийшла, обійняла мене і сказала, що все налагодиться. Повірте, це було все, чого я на той момент потребувала. Щоранку чоловік виходив із дому рано, Весь день пропадав. Говорив, що шукає нам квартиру. Додому він повертався дуже дратівливим. Я, дурна, спочатку думала, що через невдачі він так поводився. Звідки я могла знати, що насправді він останні дні пропадав з іншою жінкою. Згодом ставало тільки важче жити в тій тісній квартирці п’ятьом. Але в нас іншого вибору не було.

Читайте також: Свєта вирішила як слід досадити чоловікові, але вона в ту мить навіть не подумала які наслідки будуть після її вчинку

Потім нам повідомили, що на гроші, які у нас на той момент були, можна було винайняти одну квартиру, за дві зупинки з мого будинку. Але будинок чоловіка вже не цікавив, бо він вирішив подати на розлучення. Я заперечувати не стала. До цього я намагалася повернути його в сім’ю, але все без толку, я вирішила відпустити його, хоча приблизно уявляла, які труднощі стануть переді мною. Я з дітьми переїхала до того будинку. І тут і почалися проблеми. Його мати благала сина одуматися, але його рішення було твердим і безповоротним. Він тільки всім казав, що закохався і не може наказати серцю.

А я тим часом думала лише про одне: як заробити грошей на квартиру та утримання дітей. Чоловік працював неофіційно. Після розлучення він повинен був платити аліменти за законом, але я чекала від нього допомоги хоча б спочатку, поки я б не почала заробляти сама. Звичайно, від його допомоги я не дочекалася, але мені допомагала свекруха. Певну частину своєї зарплатні вона давала мені. Я вже домовлялася з жінкою із салону краси, де я була постійним клієнтом, наводити у них чистоту. Вони обіцяли почекати, поки я і молодшого до садка відправлю. Тоді я потоваришувала з двома бабами з нашого під’їзду.

Вони часто приносили нам фрукти і овочі з дачі, Трохи пізніше молодшого взяли в ясла, а я подумала, що якщо і наводити чистоту, краще хоча б для дітей. Мене найняли двірником у дитячий садок. Потроху наше життя налагоджувалося. Я збирала гроші, щоб піти на заняття і знайти кращу роботу. Зараз я пишу цю історію, сидячи у своїй квартирі. Я давно одружена. У моєму житті все чудово. З колишнім чоловіком я більше ніколи не бачилася. Тільки свекруха час від часу приходить у гості відвідати дітей.

Коментарі Вимкнено до Після розлучення я знайшла роботу двірника. Мені жахливо потрібні були гроші на утримання двох синів, і тоді на допомогу прийшла людина, на яку я найбільше не чекала