Історії

Отримавши посилку від мами – я не змогла стримати сліз і заплакала

Народилася і виросла я в маленькому містечку. І вже з п’ятого класу знала, що, як тільки закінчу школу, обов’язково поступлюв в інститут, щоб виїхати у велике місто. Я старанно вчилася, пам’ятаючи про свою мету. Щоб здати єдиний державний іспит з високими балами, я працювала два літа поспіль – збирала гроші на репетиторів. Наша сім’я в той час була не самою забезпеченою. І ось настав заповітний момент.
Я отримала шкільний атестат і з завмиранням серця поїхала в область – подавати документи. Я до сих пір пам’ятаю смак бутербродів, які мама приготувала для мене в дорогу. Мені неймовірно пощастило. Я  відразу  посупила в два університети, ще й були вільні місця в гуртожитку! Не довго думаючи, я вибрала потрібний варіант. Я перевезла всі свої речі в кімнату і видихнула. Спочатку було дуже важко.

Читайте також: Притча про юнака і його вибір

Стипендії не вистачало ні на їжу, ні на одяг. Я навіть нічого не кажу про розваги. Мені довелося влаштуватися на неповний робочий день, а це означало, що я приходила в кімнату напівмертва від втоми і відразу ж засипала. Але я насолоджувалася містом, ловила кайф від  вулиць, дворів та краси навколо. Я рідко думала про своє містечко: мене туди не особливо тягнуло.

Я не часто телефонувала своїй сім′ї. І ось, дізнавшись, що мої зимові черевики протікають (а на носі вже зима), мама прислала мені посилку з новими черевиками. Жахливо зраділа, я відкрив коробку, почала їх розглядати … як раптом з черевика, прямо мені під ноги, випала плитка шоколаду. Молочна, в носовій хустинці, моя улюблена. Я подивилася на неї і відчула, як по моїх щоках течуть сльози.
Мама згадала, що я так люблю цей шоколад, і постаралася, щоб мені було добре. Я відразу ж відчула докори сумління за те, що так рідко думаю про свій будинок і батьків … У всякому разі, я відразу ж побігла їм дзвонити. І під час зимових канікул я обов’язково поїду до них в гості !

Коментарі Вимкнено до Отримавши посилку від мами – я не змогла стримати сліз і заплакала