Поради

Ніхто не зайнятий настільки, щоб не відповідати вам

Ніхто не зайнятий настільки, щоб не відповідати вам
Будь-яка людина, яка не відписали на ваше повідомлення чи не брала телефон коли ви телефонували. Вони не відповідають вам не тому, що вони дуже зайняті чи не можуть знайти вільних 5 хвилин.

Ці люди скоріш за, все не хочуть вам відповідати. Вам потрібно чим швидше навчитися розуміти і не виправдовувати таких людей, та не шукати типу вони зайняти і т.д. Якщо вони вам відмовляються приділяти час пора викреслювати цих людей зі свого кола, так ви швидше наблизитеся до людей яким ви потрібні і які знайдуть час на вас.

Кожна людина ставить свої власні інтереси вище всіх інших
Не має значення коли людина добра та щира чи погана і підла. Їй завжди будуть важливі свої проблеми та справи чим ваші. Навіть кохана людина не може все розуміти, що у вас в душі поки ви не скажете. Ваш начальник може і не здогадуватися, що занадто на вас давить і вимагає. Ви маєте завжди казати свою думку і так як вам добре не мовчати.

Багато ваших друзів або колег по роботі привикли брати скільки від вас скільки можна. Та навчіться встановлювати допустимі межі, бо з часом ви не помітите як вам сядуть на голову. Люди, які знають, що вони хочуть в цьому житі не мають боятися говорити – ні. Вони розуміють, що крім них самих за них ніхто не поступиться.

Ви знаходите собі виправдання
Деякі люди витрачають своє життя на ниття, та нарікання постійних проблем. Що у них немає грошей і сил, щоб щось досягти. Людина, яка справді щось хоче знайде і час, гроші і ресурс. Найкраще просто казати, що я не можу або мені не виходить.

Ви ніколи не зможете всім догодити
Не варто слухати всіх, що хоче від вас. Бо в результаті ви перетворитеся на неприємну розмазню та людину яка слухає все що її кажуть. В цьому житті всім не вгодиш, обов’язково найдуться такі люди, що скажуть що ви неправильно робите, або ж не так живете не по законах. Критика буде завжди тож не потрібно звертати увагу на це – та живіть так як добре вам. Бо судити вас не має права ніхто. Ви суддя у себе і тільки ви.

Читайте також Маски для обличчя з кави

Ніхто не прийде і не врятує вас від вашого власного життя
Всі ми підсвідомо хочемо вірити, що наші бажання матеріальні та душевні впадуть нам на голову і все з’явиться як у казці. Коли у нашому житті не все гаразд, ми надіємося, що прийде чарівник і вирішить усі ваші негаразди.

Та нажаль в житті так немає, негаразди не вирішуються за допомогою чарів, щоб жити красиво та в достатку потрібно працювати і працювати! В кожного є важкі часи і в ці часи ми самі маємо себе рятувати і розуміти, що крім нас ніхто цього не зробить.

Світ абсолютно нічого вам не винен
Якщо ви добра, розумна, вихована, працювати людина це супер, але ви маєте розвиватися та працювати над собою, бо інакше всі ці якості будуть тільки згасати та будуть тільки у вашій уяві.

Актуальні два варіанти: ви можете все життя жаліти себе та шукати купу причин, або діяти прямо зараз. Як ви гадаєте, який варіант вибере розумна людина?

Вас характеризують дії, а не думки
Ви можете уявно мріяти про краще життя та красиве життя. Та якщо ви не вийдете і не почнете втілювати ці мрії в реальність, доти це життя не матиме ніякого великого значення. Про нас судять по вчинках а не по внутрішніх думкам.

Коментарі Вимкнено до Ніхто не зайнятий настільки, щоб не відповідати вам