Лайфхаки

Як за одне миття покращити зовнішній вигляд волосся.

Подвійне очищення

Не до кінця очищаючи шевелюру, залишки доглядових продуктів, які накопичуються біля коріння, можуть вплинути на здоров’я і ріст волосся. Тому фахівець порекомендувала мити голову двічі за один раз. Річ у тім, що перша порція шампуню руйнує верхній шар бруду, олії та інших відкладень. Друга ж порція досягає кореня, добре промиваючи шкіру голову і забезпечуючи повноцінне очищення. Потрібно нанести шампунь, змити, нанести його знову і ще раз змити. Завдяки цьому всього за одне миття волосся може стати більш об’ємним, живим і довше збереже чистий вигляд.

Метод зворотного миття

Використання кондиціонера для волосся перед шампунем може здатися дивним, але ця процедура насправді здатна стати кращим щоденним рішенням, особливо для жирного і тонкого волосся. Під час миття слід спочатку нанести кондиціонер, а потім шампунь. За словами професіонала, це допомагає краще позбутися від сплутаності локонів і жирності волосся, завдяки чому шевелюра виглядатиме набагато кращою і свіжішою.

Читайте також Маски для обличчя з кави

Полоскання холодною водою

Полоскання волосся холодною водою в самому кінці миття щільніше запечатує кутикули, через що локони стають більш захищеними і зволоженими, пояснила Бріджит Брагер. Крім того, всього за одне застосування можна помітити, що волосся після такого ополіскування стало більш гладким, блискучим і слухняним. Найкраще, на думку професіонала, після миття використовувати рушник з мікрофібри. Вона закликала не розтирати енергійно шевелюру, а просто акуратно промокнути її рушником.

Правильна сушка

Слід уникати надмірного впливу теплого повітря на пасма, особливо на кінчики волосся. Вся увага повинна бути звернена до коріння, зазначила перукар.

Коментарі Вимкнено до Як за одне миття покращити зовнішній вигляд волосся.