Стосунки

Не потрібно робити якісь неймовірні подвиги, щоб запалити вогонь в очах партнера.

Сказажи йому, що ти його цінуєш
Один з партнерів у стосунках завжди проявляє більше ніжності, ніж інший, і в цьому немає нічого страшного. Просто пам’ятай, що йому буде приємно почути, як сильно ти цінуєш його.

Звичайно, він повинен вміти зчитувати ставлення за твоїми діями, але деякі хлопці потребують більш прямого підходу. Це змусить його відчути, як усередині нього розливається тепло.

Пишатися ним в соціальних мережах
Деякі дівчата вважають за краще зберігати всі моменти особистого життя під великим секретом. Але якщо твій хлопець зробив щось для тебе приємне, немає нічого страшного в тому, щоб розповісти про це у соцмережах або просто викласти фотографію, наприклад, тієї імпровізованої вечері, яку він влаштував для тебе.

Тим самим ти продемонструєш йому, що цінуєш його.

Дійсно слухати його
Жінки краще за інших знають, що слухати — це не просто пасивно сидіти поруч. Це дія, що вимагає зусиль. Іноді у хлопця трапляється щось важливе в його житті, чи він присвячує весь час вирішенню будь-якого завдання, або просто у нього не складаються справи на роботі.

У такі моменти найкраще, що ти можеш зробити, це просто сісти поруч, подивитися йому в очі та поговорити з ним про те, що турбує. Тим самим даси йому зрозуміти, що дбаєш про нього (навіть якщо він і так це відчуває).

Читайте також Його обличчя засвітилося посмішкою, він обійняв своїх двох маленьких дітей і поцілував дружину.

Будь лагідною
Тобі не треба вішатися йому на шию на публіці — краще просто взяти його за руку під час прогулянки, походу на вечірку або обійняти в черзі в продуктовому магазині. Це змусить його відчути себе ближчим до тебе і дасть зрозуміти, що ти пишаєшся тим, що він є твоєю другою половиною.

Маленькі речі залишають великий слід у серці. Насправді чоловікам досить легко догодити. І це дійсно так. Нам не потрібно багато чого, щоб відчути себе щасливими.

Як говориться, стосунки — це вулиця з двостороннім рухом. Гарна новина полягає в тому, що для того, щоб зробити чоловіка щасливим, тобі не потрібно робити якісь неймовірні романтичні жести. Просто поклади записку в його кишеню, яку він зможе знайти протягом дня, або поцілунок в щоку, поки ви дивитеся телевізор разом. Ці дрібниці змусять його посміхнутися.

Коментарі Вимкнено до Не потрібно робити якісь неймовірні подвиги, щоб запалити вогонь в очах партнера.