Стосунки

Відносини між чоловіком і жінкою не обходиться без сварок – це типово для будь-якої пари.

Пропонуємо вам поширені причини, які призводять до конфліктів у парах та способах їх попередити.

Фінансові питання
Ці питання часто турбують партнерів і приводять до непорозумінь. Один партнер дорікає іншому за марнотратство, інший – скаржиться на жадібність тощо.У цьому випадку краще спокійно сісти за стіл переговорів і чітко окреслити свою позицію, вислухати партнера та обрати комфортний для вас обох варіант сімейного бюджету.

Хатні обов’язки
Це також одна із найпоширеніших причин для образ, які можуть накопичуватись роками. А виливаються потім у сварку через брудне взуття, яке стало останньою краплею.

У багатьох родинах і досі вважають, що хатня робота – це справа жіноча. Щоб такої ситуації не було, варто ще до спільного життя розподілити, хто буде мити посуд, прати речі, витирати пилюку тощо. При цьому один із партнерів не повинен просто “допомагати” іншому, а повноцінно брати участь у хатній роботі.

Читайте також А яка ти подруга за горскопом ?

Різні темпераменти
Ви – відкрита й товариська людина, якій життєво необхідна компанія та нові враження. Ваш хлопець – краще проведе вечір у компанії серіалу, а після зустрічі з друзями йому необхідно кілька годин самотності. Це також може приводити до непорозумінь.Питання розв’язують лише компроміси.

Погляди на вірність
Зізнаймося, хтось вважає, що лайк під фото красивої дівчини – це вже зрада, а для когось – навіть секс з іншою людиною не привід розходитись. Різні погляди на поняття зради та вірності також часто стають причинами сварок у найбільш несподівані моменти.

Це одна із тих речей, які дійсно краще чітко з’ясувати до спільного життя та заміжжя. І якщо ви дійсно хочете бути разом, то варто йти на компроміси та приймати життєві принципи вашого партнера.

 

Спроби контролювати
Ви відчуваєте, що ваш партнер починає грати роль ваших батьків? Спробуйте доступно йому пояснювати мотиви своїх вчинків, пояснювати, що вам це неприємно та твердо казати “ні”, якщо він продовжує контроль.

Різні цінності
Проблеми виникають тоді, коли партнери намагаються ламати системи цінностей одне одного. Якщо ця людина вам дійсно дорога, то ви будете толерантно ставитись до того, що для неї важливо. Доносити свою думку ви будете поступово, без зайвого напору. Коли ж ваші погляди зовсім протилежні, то краще мирно розійтись.

Коментарі Вимкнено до Відносини між чоловіком і жінкою не обходиться без сварок – це типово для будь-якої пари.