Поради

Не дозволяйте знищити свою жіночність та енергію, тому що від неї залежить ваше щастя.

Відсутність творчості.
Якщо жінка нічого не творить, її енергія застоюється. Все, що жінка робить руками – це творчість, чи це прибирання, готування, клумби або створення інтер’єру. Створюючи щось прекрасне, жінка сама стає чудовою. Якщо жінка у вільний час весь день лежатиме і нічого не робитиме, то незабаром вона деградує і розгубить всю свою енергію.

Надлишок спілкування у зовнішньому світі.
Жінка має спілкуватися лише з тими, хто її любить. Вона не має виходити зі своєї зони комфорту. Чоловік повинен спілкуватися з тими, хто його не любить, так він розвивається, долає труднощі. Одна з найголовніших помилок жінки займатися тим, що їй не подобається. Це позбавляє її великої кількості енергії.

Читайте також Чудова історія про жінку, яка прала білі шкарпетки.

Відсутність догляду за тілом та фізичних навантажень.
Жінка підвищує свою енергетику тоді, коли дбає про своє здоров’я та красу. Недоглянута та хвора жінка слабка як фізично, так і енергетично.

Відсутність почуттів.
Багато жінок вважають, що треба показувати лише позитивні емоції, думати позитивно, завжди усміхатися та сміятися. Проте негативні емоції, сльози та істерики жінка повинна показувати, тільки не всім підряд, а тому, кому вона довіряє, своїй близькій людині. Поруч завжди має бути людина, з якою жінка може виявляти будь-які емоції. Емоційна замкнутість позбавляє жіночої енергії.

Відсутність хобі.
Жінка отримує просто величезну кількість енергії та позитивних емоцій від того, що їй подобається робити. У неї обов’язково має бути хобі, і це хобі має підтримувати її чоловік. Жінка повинна реалізувати себе в тому, що їй до душі, чи це танці чи в’язання.

 

Коментарі Вимкнено до Не дозволяйте знищити свою жіночність та енергію, тому що від неї залежить ваше щастя.