Історії

Чудова історія про жінку, яка прала білі шкарпетки.

Донька однієї пані займалася танцями. І після кожного тренуівння жінка ці шкарпетки замочувала в білизні, терла, кип’ятила,.

І ось одного разу у цієї жінки гостював знайомий офіцер, подивився на всі її зусилля і пообіцяв навчити, як зробити так, щоб білі шкарпетки завжди виглядали, як нові. На наступний день жінка радісно простягає йому брудні шкарпетки, він бере ці шкарпетки, викидає їх у відро для сміття і дістає з кишені нові.

Секрет ідеальних білих шкарпеток виявився простий: там, де тобі потрібно бути в ідеальних білосніжних шкарпетках, ти одягаєш нові шкарпетки. У всі інші місця носиш чорні, рожеві, фіолетові, в горошок, смужку, з єдинорогами і черепахами. Мені здається, що це ідеальне рішення. Не побиватися там, де можна не побиватися.

Читайте також Іноді дружба ніби вичерпується.

Можна сказати: “Але це ж гроші”. А пральний порошок, відбілювачі, засоби для виведення плям, електрика, вода і ваш безцінний час – безкоштовні? Як часто ви одягаєте білі шкарпетки? Як часто потрібно бути саме в білих шкарпетках?

Я за те, щоб робити своє життя максимально простим, а себе максимально складним. Ускладнюйте себе, розвиваючи, як фахівця, як творця, розвивайте свій мозок і свої навички. Розвивайте своє мислення і постійно себе навчайте.

Якщо вам потрібно бути в білих шкарпетках – будьте в білих шкарпетках. Якщо вам потрібно докласти купу невиправданих зусиль, щоб бути в білих шкарпетках, то це так собі стратегія. Якщо вам потрібно побиватися заради чогось, що можна вирішити одним походом в магазин, то це знову ж так собі стратегія.

Слухайте гарну музику. Читайте хороші книги. Дивіться хороші фільми. Вчіться. Займайтеся спортом. Грайте з дітьми. Обіймайте коханих. Телефонуйте батькам. Будьте до себе добрими. Часто стандарти, яких ми намагаємося дотримуватися, недосяжні. Важливо визнати, що ви і так стараєтеся, ви і так робите для себе дуже багато. Проявіть до себе милосердя, купіть упаковку білих шкарпеток, щоб коли потрібно, постояти красиво. А весь інший час витратьте на по-справжньому важливі речі.

Коментарі Вимкнено до Чудова історія про жінку, яка прала білі шкарпетки.