Поради

Секрети правильного миття волосся від професійного перукаря

Метод зворотного миття

Використання кондиціонера для волосся перед шампунем може здатися дивним, але ця процедура насправді здатна стати кращим щоденним рішенням, особливо для жирного і тонкого волосся. Під час миття слід спочатку нанести кондиціонер, а потім шампунь. За словами професіонала, це допомагає краще позбутися від сплутаності локонів і жирності волосся, завдяки чому шевелюра виглядатиме набагато кращою і свіжішою.

Слід уникати надмірного впливу теплого повітря на пасма, особливо на кінчики волосся. Вся увага повинна бути звернена до коріння, зазначила перукар.

“Коли ви сушите волосся, я рекомендую перекинути голову вниз або просто витягнути пасма в протилежному напрямку біля коріння, щоб стимулювати підйом”, — сказала Бріджит Брагер.

Такий метод сушіння волосся робить шевелюру більш об’ємною, що вигідно для зовнішнього вигляду волосся.

Читайте також Не дозволяйте знищити свою жіночність та енергію, тому що від неї залежить ваше щастя.

Подвійне очищення

Не до кінця очищаючи шевелюру, залишки доглядових продуктів, які накопичуються біля коріння, можуть вплинути на здоров’я і ріст волосся. Тому фахівець порекомендувала мити голову двічі за один раз. Річ у тім, що перша порція шампуню руйнує верхній шар бруду, олії та інших відкладень. Друга ж порція досягає кореня, добре промиваючи шкіру голову і забезпечуючи повноцінне очищення. Потрібно нанести шампунь, змити, нанести його знову і ще раз змити. Завдяки цьому всього за одне миття волосся може стати більш об’ємним, живим і довше збереже чистий вигляд.

Коментарі Вимкнено до Секрети правильного миття волосся від професійного перукаря