Історії

Наступного ранку, я зателефонувала мамі, й розказала про наші з чоловіком фінансові труднощі.

Закінчивши школу, я подала свої документи в столичний університет. На курсі третьому я почала зустрічатись з хорошим хлопцем. Він завжди мене старався підтримувати, у всьому був мені опорою, підіймав мені настрій, допомагав з навчанням. Через декілька місяців, я зрозуміла, що не можу уявити своє життя без нього.

Після того, як ми закінчили університет, швидко знайшли роботу та почали орендувати квартиру.

Згодом мій чоловік отримав підвищення на роботі й тоді ми задумались про те, щоб купити квартиру в кредит. Ми переїхали в нове житло, та помалу почали його приводити до ладу. Проте через півтора року я дізналась, що чекаю на двійню. Ми дуже зраділи такій новині, тому що хотіли стати батьками. Потім ми почали розуміти, що нам катастрофічно не вистачає фінансів. Всі гроші кожного місяця йшли на виплату кредиту. Чоловік почав шукати додатковий заробіток, а я вирішила раніше вийти на роботу з декрету, а дітей влаштувати в садочок.

Тиждень тому, до нас в гості приїхала моя мама. У нас були прохолодні стосунки з нею, але після появи внуків, вона сказала, що обов’язково завітає до нас в гості.

Після того як вона побавилась з дітьми, ми сіли на кухні чаювати. Вона розповіла мені, що недавно в її житті сталась одна хороша подія. У спадок їй дісталася трикімнатна квартира від її дядька. Як виявилось потім, моя мама вже пів року тому звільнилась з роботи й сидить дома, а живе за рахунок того, що здає квартиру в оренду. Мало того, вона назбирала круглу суму грошей і їде відпочивати в Іспанію.

Читайте також Час молодості пролетів швидко, я і чоловік стоїмо на порозі старості.

У мене були змішані почуття від почутого. Мене дивував той факт, що моя мама мені не сказала про це ні слова. Увечері, коли чоловік прийшов з роботи, я розповіла йому цю історію. Через деякий час, все обдумавши, він запропонував поговорити мені з мамою, щоб вона фінансово нам допомогла.

 

Наступного ранку, я зателефонувала мамі, й розказала про наші з чоловіком фінансові труднощі. Потім сказала їй про ці два варіанти. Але вони одразу категорично не влаштовували мою матір. Вона сказала, що нічим допомогти не може, що це наші проблеми й ми повинні самі думати як їх вирішити. Каже, що вона дуже хоче подорожувати, а тому відкладає гроші на це.

Після почутого, я ще більше засмутилась. Не розумію, коли я стала настільки чужою для неї. Адже вона теж старіє й згодом вона

Коментарі Вимкнено до Наступного ранку, я зателефонувала мамі, й розказала про наші з чоловіком фінансові труднощі.