Стосунки

Ми пам’ятаємо людей не настільки з того, що вони говорять, скільки за їх вчинками.

Вислів «вчинки говорять голосніше слів» завжди буде актуальним. Якщо ми хочемо бути щасливими, важливо вибирати людей в нашому житті за їх діями, а не за спробами на словах переконати у своїй щирості.

Люди кожен день говорять ті речі, які зовсім не мають на увазі. Ми приносимо фальшиві вибачення, а іноді навіть намагаємося довести оточуючим, що нам не все одно, хоча глибоко всередині знаємо, що це зовсім не так. Це прозвучить жорстоко, але так влаштоване наше суспільство.

Але, з іншого боку, якщо ви не будете підкріплювати свої слова діями, вам просто не вдасться побудувати здорові стосунки.

Читайте також Аромати які додають віку

Звичайно, ви можете бути доброю людиною, яка щиро хоче допомогти іншим. Але що буде коштувати ваша доброта, якщо ви не в змозі виконати обіцянку, яку дали? Напевно, найменше ви хочете слави людини, на яку не можна покластися. Тому дуже важливо не тільки бути добрим, але і розуміти межі того, що ви можете зробити, і жити у відповідності з цим розумінням.

Якби вам не хотілося продемонструвати свою відданість іншим людям, не варто витрачати час, даючи обіцянки або кажучи про те, як вони важливі для вас, якщо у реальних ситуаціях «умиваєте руки».
Якщо люди, які важливі для нас, страждають, важливо зробити все, щоб допомогти їм. Особливо якщо ми обіцяли, що у важку хвилину вони можуть завжди розраховувати на нас.

Не варто очікувати, що інші опиняться поруч, коли ви будете потребувати допомоги, якщо ви самі не готові зробити для них те ж саме.

 

Коментарі Вимкнено до Ми пам’ятаємо людей не настільки з того, що вони говорять, скільки за їх вчинками.