Історії

Моя донька 4 місяці не розмовляла зі мною. Але коли мої руки опустилися, вона розповіла мені свою страшну таємницю

Ми 10 років жили із чоловіком без дітей. Мій чоловік не міг мати дітей. Звичайно, це засмучувало, але я намагалася не порушувати цієї теми, бо знала, як важко чоловікові чути, що наша сім’я неповноцінна через нього. Проживши так 10 років, я всерйоз задумалася про усиновлення дитини. Чоловік був не проти, він одразу ж погодився. Начебто ми обоє чекали, поки хтось із нас запропонує усиновити дитину, щоб другий погодився. У нас була 3-кімнатна квартира, надана тільки нам обом, а так хотілося почути крик дитини у ній. У ній було до остраху порожньо без дитини. І 10 років ми жили у такій порожнечі. Я співчуваю тим, хто мене розуміє, але це жахливо дивитися на інших жінок, які весело гуляють з дитиною, і розуміти, що в тебе цього не буде, не судилося і все – природа так вирішила. Вирішено – зроблено. Ми поїхали до дитячого будинку. Чоловік попросив мене зайти до дітей одною, а то він ще з порога розплакався.

Читайте також: Прожив із дружиною 40 років у мирі та злаrоді, доки одного разу не зустрів Катю,у свої 60 років я втратив голову від любові до неї

Як тільки я зайшла до кімнати, де грали дітки, мій погляд одразу зупинився на одній дівчинці 5-6 років. Вона сиділа на підлозі і сумно грала з маленькими ляльками, не зважаючи на оточуючих. Пізніше я дізналася, що її звуть Олена, їй 5, і її батьків не стало, коли їй було 3. Молода пара потрапила до Д Т П, яке забрало їхнє життя. З того часу дівчинка живе у дитя чому будинку. Я підійшла до неї познайомитись, але вона була дуже закритою. Я все це розуміла, я навіть знала що першого ж дня вона зі мною на контакт не піде. Я знала – Олена моя дочка. Я не хотіла навіть думати про інших дітей. Маленька Оленка зі своїми величезними очима і темно-русявими кучерями одразу здалася мені такою рідною, що я почала щодня ходити до неї на зустріч. Вона не спілкувалася зі мною, майже зовсім.

Ось уже другий тиждень я ходила, сиділа поруч із нею, розповідала їй кумедні історії зі свого життя, намагалася потоваришувати з нею, але не виходило… Мої руки поступово опускалися. Чоловік переживав зі мною. Він теж кілька разів бачив Оленку. Ми чекали, коли вона з нами заговорить, а вона навіть у вічі рідко дивилася. Я так прив’язалася до дівчинки, що ходила до неї чотири місяці. За цей час вона не сказала нам жодного слова. Звичайно, я розуміла, що їй потрібен час, але невже спілкування зі мною їй настільки гидке, що за всі 4 місяці вона жодного разу не захотіла зі мною поговорити. Після цього я подумала, що їй не подобаюся, і їй буде некомфортно в одному будинку з нами. Я вирішила не мучити ні себе, ні малу. Одного дня я знову прийшла до дитбудинку, але вже попрощатися.

Зайшовши до Оленки, я сказала: — Ну, мала, це наша остання зустріч. Вибач, що просила тебе назвати мене мамою. Я дурненька. Прости мене. Напевно, ми більше не побачимось… поки що. Щойно я відвернулася, вона заговорила. — Мамочко, не кидай мене, будь ласка. Я говоритиму, тільки не залишай мене тут. Я впала навколішки і в сльозах обняла мою крихту. Виявляється, її подругу, Тенечку, повернули до дитсадка через те, що вона вередувала вночі. Олена подумала, що якщо сидіти тихо без жодного писку, вона сподобається і її швидко заберуть. — Звичайно, не кину, люба. Про що ти? Ми будемо разом завжди, чуєш? Я тобі обіцяю. — Кричала я, ридаючи захлинаючись.

Коментарі Вимкнено до Моя донька 4 місяці не розмовляла зі мною. Але коли мої руки опустилися, вона розповіла мені свою страшну таємницю