Історії

Я планувала вийти за нього заміж. Але ті жалюзі

Звісно ви скажете, як я могла так вчинити , як я могла сказати “ні”, та ще й в останній вирішальний момент. Коли , я красива і в білому платті, всі гості чекають на моє “так”, коли хлопець розуміє, що ми вже сім′я і нікуди я від нього не дінусь. Коли в шикарному ресторані накриті столи і всі чекають нас.

І ні, я не перенервувала і сказала не те й не тоді: мої попередні чотири весілля пройшли гарно . Я завжди знала, що коли і як мені робити і говорити. На відміну від Олега (хлопця, якому я сказала “ні”) , якого переклинило, щойно він одягнув чорний костюм. Але, чесно кажучи, я до останньої миті не знала, чи казати “так”.

От, наприклад, які у вас асоціації з початком сімейного життя? Особисто у мене – з вибором тканини на штори. Не смійтеся, це правда. От уявіть момент, коли ви вранці лежите з коханим у ліжку й дивитесь на вікно навпроти, починаєте розуміти, що з цим вікном щось не так. І ви вирішуєте купити нові штори.

Ви приїжджаєте в магазин і починаєте шукати гарні нові штори. Тут ви розумієте, що грошей на штори вам потрібно значно більше, ніж у вас є. Ви починаєте бігати по всіх магазинах , в пошуках тих самих штор.

І от, нарешті, ви знаходите біля дорогих тканин, скромний шматок штори, яка ідеально підходитиме вам, як за кольором, так і за ціною. Але тут, знову неприємність. Виявляється, що це останній шматок і він на півметра коротший, ніж вам треба.

Але, в цей момент, ти згадуєш, яка ти господиня і вражаєш коханого своєю хазяйновитістю: шматок короткий, але він і широкий. Тому, я перешию сама ці штори.

Все. Ви щасливі їдете додому . Потім ви ще два тижні будете їх шити, а коханий вами захоплюватиметься.

І от ти дошила ці штори. Наступним йде етап, коли тобі потрібно буде гнути спину і робити всі заміри, адже 100% одна штора буде коротшою.

Коханий вже змучився переконувати тебе залишити справу, через яку він перестав тебе бачити .

І от я чотири рази вже зарікалася цим не займатися. Адже, після кожного чергового одруження, все починалося знову: ліжка-вікна-магазини-штори.

Мені навіть в один час почало здаватись, що я виходжу заміж тільки для того, щоб шити штори.

І ось я вп’яте вирішила вийти заміж. Олег – чудовий хлопець, як і всі мої попередні чоловіки, з якими я й досі спілкуюсь.

Перед весіллям я вирішила не розповідати йому про свої шторні особливості. І взагалі , це мало бути для нього гарним сюрпризом.

Читайте також:Що додати в оселедець, замість цибулі

Отже, настав час нашого весілля. З нареченим ми домовились зустрітись біля Загсу. Олег, взв мене за руку і сказав:” Кохана, я такий щасливий! Ми будемо разом усе життя, в нашому будинку. Я вчора купив жалюзі на вікна, дуже гарні і зручні!

І тут, в мене ніби ціле життя перед очима, а в голові тільки одна думка:він купив жалюзі!

Що? Жалюзі! Як він міг? Та що це за життя з жалюзями? А як же штори?  Навіть мене не спитав!

І тут чую питання:

– Чи згодні ви, Вереніка Василівно , стати дружиною Олега Володимировича Соботяк?

А я як уявила ті бридкі жорсткі жалюзі, то миттю прийняла рішення. Я взяла себе в руки і чітко промовила : “ні”.

Ось так жалюзі зіпсували наш шлюб. Більше я не планую виходити заміж. Все, дость. Джерело

Коментарі Вимкнено до Я планувала вийти за нього заміж. Але ті жалюзі