Історії

Бажання на Новий рік

Катя дуже чекала Нового року. Адже мама сказала, що на Новий рік, рівно о 12 годині можна загадати бажання – і воно обов′язково збудеться. Тому, дівчинка вже з нетерпінням чекала свято. Вона вірила у дива і почала наперед думати своє новорічне бажання. Бажань у неї було дуже багато, а вибрати можна було тільки одне.

Тому, Катя думала, чи загадати поїздку на море, адже вона там ніколи не була. А може ролики, вона давно про них мріяла. Чи може велосипед, щоб до вечора кататися з друзями у дворі .

Аж раптом, у Каті загубилась собачка. Вона ще маленька, а тому перелякалась різкого звуку на вулиці і втекла . Тому, мама з Катьою одразу кинулися шукати собачку . На вулиці вже стемніло і стало холодно, а вони досі не могли її знайти. Вони плакали, кричали, кликали , але її ніде не було.

Повернувшись додому вони не розуміли, що їм робити далі . Тому, замість записок з бажаннями почали писати оголошення про собачку. Може, хтось її бачив?

І от коли годинник пробив 12 , мама з Катею сиділи мовчки, а по щоках текли сльози. І Катя все ж таки загадала своє щире і чисте бажання. Тепер вона не хотіла ні велосипед ні ролики , і навіть на море не хотіла. У неї було тільки одне найбільше бажання – щоб їхня собачка повернулася додому. І все, більше їм нічого не потрібно.

Читайте також: Я планувала вийти за нього заміж. Але ті жалюзі

І песик знайшовся. Так так, знайшовся! Він сам прибіг у двір і почав голосно гавкати. Він весь замерз та трусився від переляку.

І Катя, як прибігла до нього, як почала його до грудей притискати і щиро повірила, що у Новий рік, всі бажання збуваються.

Ми часто мріємо про різні речі, хвилюємось за матеріальне . У нас завжди безліч бажань та мрій. Поки щось не трапиться . Поки ми не зрозуміємо своє справжнє бажання. А воно є дуже просте, але і складне водночас: щоб близькі завжди були з нами . Щоб домашні улюбленці ніколи не губилися. Ось основне бажання. А все інше немає значення.Джерело

Коментарі Вимкнено до Бажання на Новий рік