Поради

Любіть себе!

Ми ставимо на перше місце роботу, стосунки, сім’ю, колег, а іноді навіть незнайомців. Ми завжди думаємо, що є щось важливіше, ніж приділяти час собі.

Ось 6 уроків, які допоможуть вам зрозуміти важливість любові до себе.

  • «Любити себе — це не марнославство, це розсудливість». — Катріна Майєр

Самолюбство. Люди думають, що це дивно. Своє життя потрібно присвятити та прожити, люблячи інших. Так, але це не означає, що ви не повинні присвячувати час собі або жити, люблячи себе

  • «Як ти любиш себе, ти навчаєш інших любити тебе» — Рупі Каур

Люди ставляться до вас так, як ви до себе. Вони використовують вашу поведінку щодо себе як план, якому слід слідувати. Отже, якщо ви не поважаєте себе, висміюєте себе, сумуєте, жалієте себе; вони теж це зроблять.

Але якщо ви поважаєте себе, високо ставитеся до себе, ставитесь до себе добре та дбаєте про себе; вони теж це зроблять.

Читайте також: Як політичні погляди можуть зруйнувати стосунки — та як це зупинити

  • «Продовжуючи поливати себе. Ти ростеш». —Е. Рассел

Від моменту народження до моменту смерті ми ростемо. Коли ми не ростемо, ми вмираємо. Зростання є ознакою здорового життя.

  • «Коли все змінюється всередині вас, все змінюється навколо вас». — невідомий

Ваше життя – дзеркало. Воно відображає те, що вже є всередині вас. Якщо вам сумно всередині, ви зробите своє оточення сумнішим. Якщо ви відчуваєте натхнення зсередини, ви будете надихати всіх, кого зустрінете. Якщо ви щасливі всередині, все навколо вас буде відображати та сяяти цим щастям.

  •  «Закохатися в себе — перший секрет щастя» — Роберт Морлі

Уявіть, яким прекрасним буде ваше життя, якщо ви перебуваєте на етапі закоханості  назавжди. Це можливо? Так! Все, що вам потрібно, це закохатися в себе. Подивіться на свою прекрасну сторону, свою милу вигадливість і нескінченну харизму, і закохайтеся в це. Прийміть себе такими, які ви є, і любіть себе такими, якими ви є. Життя ніколи не буде колишнім. Джерело

Коментарі Вимкнено до Любіть себе!