Історії

Кожної неділі хлопчик з батьками намагалися комусь допомогти.

Навіть маленькі наші зусилля зможуть змінити чиєсь життя, поселити у когось в душі віру в те, що світ не без добрих людей і в скрутну хвилину є на кого покластися.

Кожної неділі хлопчик з батьками намагалися комусь допомогти. Цього разу їхню увагу привернула бабуся, що ходила магазином, придивляючись до продуктів, але нічого не купувала.

– Доброго дня! Чи можна вам допомогти? – запитав хлопчик.

-Доброго дня, дитинко! Дякую, що ти запитав, але у мене все є, дякувати Богу, — відповіла бабуся.

Хлопчик розповів батькам, що бабуся відмовилася від допомоги, тоді сім’я вирішила зробити бабусі сюрприз. Вони запитали продавчиню, де живе старенька.

Читайте також: Коханка знайшла телефон його колишньої дружини, зателефонувала і каже, мовляв, забирай назад, нагpалася. А дружина їй у відповідь: «Та ні, тепер сама з ним мучся ! Він мені не потрібен”.

Та, виявляється, знала її і розповіла. Тоді вони купили багато продуктів та букет квітів і по обіді пішли за вказаною адресою.

Читайте також Та як ти смієш! Я – мати твоєї дружини! Мені нікуди йти, нікуди!

Очі бабусі світилися радістю:

—Як ви знайшли мене, дітки? Я дуже здивована, — стишеним голосом говорила бабуся.

—Це не важливо. Можна до вас на чай? – спитав батько.

—Звичайно, але мої частування не дуже багаті. Але це – дуже доречно, бо в мене сьогодні день народження, а рідні не змогли приїхати, — опустивши очі, прошепотіла бабуся.

Яким чудовим виявився вечір! Бабуся казала, що це – чудо, бо вона вже навіть не сподівалася так гарно провести день і зустріти таких надзвичайних людей.

Коментарі Вимкнено до Кожної неділі хлопчик з батьками намагалися комусь допомогти.