Історії

Марія Павлівна місяць погостила у сина і вже хотіла повернутись, як раптом згадала, що син так і не показав їй сюрприз. Тоді син покликав її.

Марія  Павлівна жила сама. Чоловіка давно не стало, син переїхав та приїжджав рідко. Місто у них промислове, багато заводів, погана екологія. Чи то від цього, чи то від туги за рідними, Марія  Павлівна почала часто хворіти. Син, Іван, дзвонив часто, кликав у гості. — Мамочко, ну приїдь до нас. Внукові вже три роки, а ти його ще не бачила. Тут у нас така природа, таке чисте повітря. Не те, що смог у твоєму місті. Наталя теж тебе кличе в гості. — Гаразд. Я подумаю. — Зрештою погодилася Марія  Павлівна… — Їдь, звичайно, — сказала їй сусідка, баба Настя. — У цьому місті ти тільки болячку якусь схопиш…
До сина Марія  Павлівна вирішила поїхати потягом. «Цікаво, про який сюрприз говорив Іван? Чи не про ці гори?», думала жінка, розглядаючи чудові пейзажі у вікні поїзда. Гори, озера… Таких картин Марія  Павлівна ніколи не бачила. Всю дорогу навколишні краєвиди радували та захоплювали її. Іван мав заміський будинок. На фоні гір. Чудове видовище. А з вікна її кімнати відкривався вид на озеро. Рай, та й годі. Онук, Андрійко, одразу прилип до бабусі. Ходив за нею хвостиком. А вранці вони гуляли природою. Бабуся з онуком збирали квіти та трави. Невістка, Наталя, так само була рада приїзду свекрухи. Вона старанно навчалася у Марії  Павлівни премудростям куховарства. Пройшов місяць.

Читайте також: Чоловік зустрів на вулиці бездомну бабусю. Він навіть не підозрював, що це змінить усе його життя

Марія  Павлівна зібралася додому. — Марія  Павлівна, залишайтесь погостювати у нас довше, — просила невістка свекруху. — І куди ти так поспішаєш, мамо? Ну хто на тебе там чекає, — сказав син. — Синку, ну не хочу я вам заважати. Місяць погостила у вас, пора і честь знати, — затялася Марія  Павлівна. — І, до речі, дякую за сюрприз. Я чудово провела час. — А сюрприз не в «чудовому часі», — усміхнувся син. — Підійди сюди. Мати підійшла до сина, що стоїть біля вікна. — Бачиш той будиночок? — Показав він на симпатичну будову по сусідству. — Так. Гарний! – захопилася Марія  Павлівна. – Ось він і є сюрприз. Він твій, мамо… Яке це щастя — і рідні поряд, і чудова природа…

Коментарі Вимкнено до Марія Павлівна місяць погостила у сина і вже хотіла повернутись, як раптом згадала, що син так і не показав їй сюрприз. Тоді син покликав її.