Поради

Коли стригти нігті за місячним календарем

З давніх часів вважається, що краще стригти нігті у певний день за місячним календарем. Існує багато різних прикмет пов’язаних із манікюром. Віруючі люди пильно стежать за нічним світилом, щоб не прогаяти відповідний період.

У країнах Стародавнього Сходу вважалося, що довгі нігті є показником достатку, грошового благополуччя. Власниця довгих нігтів не мала відношення до фізичної праці, її не залучали до роботи з господарства вдома. По Ремпелю стригти нігті необхідно тільки в певний день.

Основний принцип стрижки нігтів за місячним календарем слідкувати за тим, щоб місяць був наростаючим. Прикмета стригти нігті на новолуні, віщує швидке зростання нігтьової пластини на руці. Така думка виникла не з повітря, вона має наукове обґрунтування. Місяць, що наростає, впливає на весь живий організм.

Якщо підстригати нігті на спадний місяць, то ваш манікюр збережеться довше, тому що зростання пластини значно сповільниться.

Крім убування та наростання, нічне світило має ще кілька нюансів:

Найсприятливіший період для зростання – це молодик і перші години. Пік зростання посідає повний місяць. Робити манікюр на молодий місяць, віщує швидке зростання нігтів.
Наступний пік місячного календаря – половина нічного світила на зоряному небі. Відбувається прискорене оновлення нігтів. Зазначимо, що нігті на ногах ростуть набагато повільніше, ніж на руках.
Повний місяць підходить ідеально для будь-яких процедур.
Дивіться також Народні прикмети: дитина розбила дзеркало. Що робити з уламками
А ось спадаючий місяць наші предки та сучасні езотерики вважають не сприятливим періодом для стрижок нігтів. Усі маніпуляції з манікюром або педикюром варто перенести на вдалий час за місячним календарем.

Стрижка нігтів по днях тижня
Народні повір’я та прикмети рекомендують підстригання по днях тижнях, адже від цього може залежати ваше благополуччя. Щодня має свій вплив, крім фаз місяця. Правильно підібраний час та день тижня може допомогти вирішити проблеми. Дні можуть мати позитивні значення. Але не варто впадати у відчай, якщо значення виявилося негативним. Якого дня тижня і що віщує при манікюрі, розглянемо нижче.

До чого стригти нігті у понеділок
Якщо хочете позбавитися поганих спогадів, то потрібно стригти в понеділок, згідно з народною прикметою. Для чоловіків і жінок – це чудова можливість позбавитися хвороб характерних для представників різних статей. Підстригання у цей день допоможе позбавитись комплексів на енергетичному рівні. Емоційно зазнаєте полегшення, пройдуть ознаки депресії, поганого настрою. Ваша свідомість очищається.

Навіщо стригти нігті у вівторок
Коли стригти нігті до грошей? Для залучення грошей варто зробити манікюр у вівторок. Ще в давнину існувало повір’я, щоб залучити гроші, обстригти нігті на руках треба саме у вівторок. Той, хто стриже нігті, цього дня мільйонером не стане, але грошовий потік у своєму житті збільшить. Найприємніше, що труднощі, пов’язані з фінансами, поступово почнуть зникати. У діловій сфері можуть виникнути вигідні пропозиції співробітництва.

Вівторок вважається днем, коли при простій процедурі стрижки нігтів, людина може позбутися заздрісників, недоброзичливців.

Читайте також “Мамо, подивися, що нам давали! Я не з’їв, я тобі і бабусі приніс!”.

Навіщо стригти нігті в середу
Середа – день Меркурія. Планета-володар торговців, підприємців, дипломатів. Один із невдалих днів для манікюру, бо ризикуєте втратити пристойну суму. Під час підстригання промовляйте подумки, що позбавляєтеся проблем у грошовій сфері.

Також цей день ідеально підходить для невпевнених у собі людей, які не можуть поставити собі життєву мету. Середовище несе позитивну енергетику.

До чого стригти нігті у четвер
День проходить під заступництвом планети Юпітер. Планета несе у собі позитивну енергетику. У четвер лише заохочується робити манікюр. Він віщує прибуток, отримання позитивних емоцій. Стрижка нігтів не протипоказана лише в четвер всім бажаючим.

До чого стригти нігті у п’ятницю
П’ятниця – день жіночої краси та жіночності, заступається сама жіноча планета Венера. Всі процедури, пов’язані з бьюті-сферою впливають на жіночий початок, очищення та покращення жіночої енергетики. Не варто обмежувати себе обрізним манікюром, варто отримати максимальний спектр послуг салону краси.

До чого стригти нігті у суботу
Підстригти нігті в суботу допоможе позбавитися боргу на кармічному рівні. Відповідно до народних прикмет, ви духовно очищаєтеся. Для покриття вибирайте яскраві кольори, не варто соромитися, будьте впевненішими.

Навіщо стригти нігті в неділю
Неділя в давнину вважався днем Сонця. День добра та світла. Цього дня бажано робити те, що відчуваєте. Результат вас радуватиме. У православному світі неділя вважається днем вашого Ангела-хранителя, і підстригання нігтів у цей вважається порушенням зв’язку з ним. Вибір за вами.

Коментарі Вимкнено до Коли стригти нігті за місячним календарем