Поради

Побутові методи примноження грошей

Вважається, що за допомогою таких ритуалів можна забезпечити фінансову стабільність .Тому, давайте їх розглянемо і будемо відкривати фінансові потоки:

1.Кава з корицею щочетверга

Звичайно ж, першим ритуалом є кава з корицею. Для цього ритуалу, вам потрібно щочетверга пити ранкову каву з однією ложкою кориці.

Вважається, що в цей час не можна працювати чи займатися якимись справами . Потрібно максимально зосередитись в моменті, пити каву з корицею і мріяти. Старайтесь думати про те, які ви будете щасливі та як зміниться ваше життя , коли фінансові доходи збільшаться.

2.Миття підлоги, в  будинку, із сіллю

Дослідники стверджують, що сіль допомагає позбутися негативної енергетики. І інколи , нестача грошей може бути пов’язана із поганою енергетикою, а тому фінансова енергія не може наповнити будинок.

Читайте також:Чим небезпечні сковорідки з керамічним покриттям

Тож, для того , щоб позбутися негативної енергетики в домі, потрібно всього один раз на тиждень мити підлогу з сіллю.  Даний ритуал варто виконувати після того, як ви помили підлогу миючим засобом.

Що для цього потрібно? Просто візьміть відро з водою, додайте туди п’ять чайних ложок солі, ретельно перемішайте та помийте розчином підлогу.

3.Свічка зеленого кольору

Не секрет, що зелений колір приваблює багатство. Таку свічку ви можете купити в магазині, або ж зробити самостійно.

Свічки мають дуже сильну енергетику.А тому, для кращої фінансової ситуації, потрібно кожної середи вечором, запалювати  зелену свічку у себе вдома. Джерело

Коментарі Вимкнено до Побутові методи примноження грошей