Поради

Коли навколо багато блогерів і їхніх картинок ідеального життя, важко зорієнтуватись і навчитись постійно розмежовувати реальність і вигадку

Коли ми виставляємо якесь особисте фото в одну із соціальних мереж, то відчиняємо людям двері до нашого життя. Тепер вони можуть розглядати його, зближувати, пересилати один одному, вишукувати недоліки, заздрити, обговорювати і придумувати щось нове.

Таким чином ми втрачаємо тих, хто справді цінує нас, кому цікаві саме ми, наші душі, а не лише одна з картинок. Ми втрачаємо таких людей, бо відштовхуємо їх. Звісно, ми ж обираємо тисячі підписників й ідеальні фото, щоб вразити їх. А ті люди просто чекають, коли нам буде погано і ми прибіжимо до них поплакатись.

 

Стосунки з чоловіком чи жінкою — це щось дуже глибоке, душевне, інтимне, і тут говоримо зовсім не про секс. Навіщо вам впускати чужих людей у ваші стосунки? Так ви їх наражаєте на небезпеку, знаходите тих, хто буде заздрити й навмисно за певних причин захоче вам нашкодити.

Ніхто не є ідеальним. І наше, і ваше життя також. У кожної людини є гріхи і помилки, ми їх намагаємось відпускати, забувати, пробачати собі, але не завжди вдається. У кожного є свої бажання в житті, і що треба для його втілення? Тільки вашого бажання. Не шукайте чужого схвалення десь на просторах Фейсбуку.

Читайте також  День лиш настав, а вже шоста вечора. Тиждень щойно почався у понеділок, а вже п’ятниця.

 

Найкращі стосунки — в тиші і спокої, інтимності душ. Стосунки не потребують обговорень, засудження, холоднокровності і порад чужих людей.

Справжня любов має лише двох людей. Стосункам потрібні лише дві душі, а зайві голови будуть лише руйнувати ваш міцний союз.

Будьте мудрими, дбайте про своє теперішнє і майбутнє. Не діліться усім, що у вас відбувається, в соціальних мережах. Не треба нікому знати деталей вашого особистого життя. будьте щасливі в тиші та любові.

Коментарі Вимкнено до Коли навколо багато блогерів і їхніх картинок ідеального життя, важко зорієнтуватись і навчитись постійно розмежовувати реальність і вигадку