Історії

Катя вирішила дати своєму одруженому колишньому, з яким не бачилася купу років, 7000 доларів в борг, бо він хоче машину.

Днями Катя отримала запрошення в ресторан від свого колишнього. Вона зустріла його випадково у фітнес-центрі. Давно в минулому вони з Максимом ледь не одружилися. Зараз у хлопця на руці обручка, але подругу це не зупинило.

За вечерею Максим з Катею говорили про своє особисте життя:

— Щось я не бачу у тебе обручки, Катю. Ти ще не вийшла заміж чи живеш у цивільному шлюбі?

— Та немає у мене такої цілі — одружуватися. Я живу для себе. У мене робота, друзі, хобі, — брехала дівчина, яка насправді мріяла про весілля.

— Ти ж вроді хотіла вийти за мене, хіба ні? — поцікавився Максим.

— Та коли то ще було. А ти одружений, так? — запитала Катя.

— Так. За порадою матері розписався з Оленою, дівчиною, що жила по-сусідству. Зараз наш шлюб не приносить нікому радості. Я жалію, що послухав свою матір, яка свого часу налаштувала мене про тебе. Адже коли я тебе днями зустрів, то зрозумів, що мої почуття досі залишилися, — відказав Макс.

Читайте також: Добре слово або чуйна порада здатні творити чудеса.

— У тебе сім’я: дружина, діти, — Катя продовжувала вдавати, що це все їй не цікаво.
— Дітей у нас немає. І взагалі я хочу розлучитися. Катю, скажи мені, а в нас з тобою є шанс? — далі вів Максим.

Діалог між ними продовжився в тому ж стилі. Під кінець розмови хлопець сказав:

— Уявляєш, я вирішив придбати нове авто. Свою стару машину продав, а тепер мені не вистачає ще 7 000 доларів. Намагався взяти кредит, а в банку мені відмовили, бо я вже раніше брав позику на бізнес. Не знаю, що мені робити, але автомобіля мені зараз дуже не вистачає. Може, ти можеш мені позичити цю суму? Я б віддав за декілька місяців, — запропонував Максим.

— Якщо така ситуація, тоді можу, — погодилася Катя.

Коли подруга розповіла мені цю історія, то я думала, що вона жартує. Та ні. Вона справді вирішила дати своєму одруженому колишньому, з яким не бачилася купу років, 7000 доларів в борг, бо він хоче машину.

Звичайно, я намагалася зробити все, щоб Катя схаменулася. Сказала їй, що він обдурить її, ніколи не розлучиться, тому нехай їздить автобусом.

Коментарі Вимкнено до Катя вирішила дати своєму одруженому колишньому, з яким не бачилася купу років, 7000 доларів в борг, бо він хоче машину.