Поради

Добре слово або чуйна порада здатні творити чудеса.

Добре слово або чуйна порада здатні творити чудеса.

Сформульовані нижче поради дозволять змінити власний підхід до розуміння дій законів Всесвіту, щоб якраз-таки почати віддавати більше:

Принцип 1. Користуватися правилом “п’ятихвилинної послуги”.
Авторство принципу «п’ятихвилинної послуги» належить Адаму Ріфкіну. Суть його проста: якщо кому-небудь знадобиться допомога, а на її здійснення не піде більше п’яти хвилин, то варто неодмінно погодитися. А. Ріфкін вважає, що кожна людина повинна приділити хоча б п’ять хвилин іншим людям, щоб встановити емоційні зв’язки і прихильність на основі почуття щирої вдячності.

Принцип 2. Давати людині більше, ніж вона того очікує.
Цей принцип слід пояснити на конкретному прикладі, що ефективно діє в одній американській компанії. Ця компанія надає сервісні послуги з ремонту автомобілів. Кожен клієнт оплачує лише строго по прайсу той обсяг технічної допомоги, яка йому необхідна. Однак з боку автосервісу отримує невеликі фотозвіти на електронну пошту про виконану роботу, а в хвилини очікування – чашечку гарячої кави. Співробітники з задоволенням йдуть назустріч і надають у тимчасове користування автомобіль на період ремонту або допомагають з оформленням страхових документів. Не дивно, що обороти цієї компанії стрімко ростуть і давно перевершують конкурентів.

Читайте також: “Після весілля ніколи не можна жити у будинку батьків. Запам’ятайте: ніколи”.

Принцип 3. Ні дня без подяки.
Слово «спасибі», вимовлене навіть за незначну послугу або допомогу, несе потужний енергетичний посил. На обивательському рівні слова щирої вдячності здатні встановити позитивні відносини з начальством, колегами, родичами. А на рівні «тонких матерій» подяки формують позитивний фон і зміцнюють фінансове становище і моральні сили людини.

Завжди можна знайти спосіб допомагати іншим. Не обов’язково витрачати на це великі матеріальні кошти або особистий час. Іноді добре слово або чуйна порада здатні творити чудеса і змінювати чиєсь життя.

 

Коментарі Вимкнено до Добре слово або чуйна порада здатні творити чудеса.