Історії

“Після весілля ніколи не можна жити у будинку батьків. Запам’ятайте: ніколи”.

Після весілля Аліна зі своїм чоловіком Денисом переїхала до хати мами Дениса і почалося.

Аліна та мама Дениса не можуть поділити побутові завдання. Разом з Денисом Аліна чує постійні докори та зауваження, як їм краще жити. Та й у особистому житті теж усе стало між подружжям нелегко. Особливо вночі…

Весь рік, що Аліна жила з Денисом у будинку матері, вона намагалася завести дитину, але марно.

Ось що експерт сказав Аліні:

“Після весілля ніколи не можна жити у будинку батьків. Запам’ятайте: ніколи”.

По-перше, дві жінки не зможуть ужитися на одній кухні. Це завжди факт. Кожен буде все робити по-своєму.

По-друге, через таке співжиття відбувається потужне перенесення. Мама завжди буде бачити в вас дітей. Ви для неї діти. І ставитись до вас вона буде не як до дорослих, самостійних особистостей, які утворили усвідомлений союз, а як до двох нетямущих школярів.

Читайте також: Бабуся не могла повірити, що це правда.

Так як роль дітей вже вами зайнята, на несвідомому рівні страждатиме ваша близькість. Тому і вночі не буде нічого яскравого та прекрасного. Тому що ви натягнули на себе модель поведінки дітей. І все, що стосується створення дітей, у цьому теж можуть бути проблеми — місце вже зайняте.

Тому з’їжджайте негайно і забудьте, що ви хотіли назбирати на квартиру більше. Ви так зруйнуєте свої стосунки, які тільки-но почалися.

Аліна та Денис прислухалися до порад  і, всупереч опору матері, з’їхали від неї вже через тиждень після розмови. Зараз пара живе щасливо без сварок, конфліктів та розбіжностей. І Аліна чекає на дитину.

Є над чим замислитись, друзі. Якщо обставини повертаються до вас не найприємнішим чином, і ви розглядаєте варіант пожити після весілля або вже довгий час у шлюбі, у батьків… Зробіть усе можливе, щоб цей варіант обійшов вас стороною.

Коментарі Вимкнено до “Після весілля ніколи не можна жити у будинку батьків. Запам’ятайте: ніколи”.