Історії

На мої докори він казав, що я більше заробляю, тому толку з його зарплати для мене немає.

У моїх батьків завжди був спільний бюджет, який вони спільно витрачали. Та у моїй сім’ї склалося все по-іншому. Спочатку нас повністю забезпечував чоловік, а після декрету кожен заробляє сам на себе. Однак я не вважаю це нормальним. У моєму розумінні сім’я — це про спільне життя.

Я три роки просиділа з сином у декретній відпустці. Мені це трохи надоїло, тому я з радістю віддала дитину в садок, а сама пішла на роботу. Там я добре справлялася, тому незабаром мене підвищили. Я почала отримувати таку ж зарплату, як і мій чоловік.

Саме в цей момент все почалося. Коли потрібно було заплатити за комуналку, то чоловік сказав, що я заробляю, тому можу й оплатити. Я не звернула особливої уваги на ці слова і просто погасила всі квитанції. Новий одяг для сина і продукти теж на мені. Я вже не говорю про речі для себе. Виходить, що всі мої гроші йдуть на будинок, продукти, сина і те, що залишиться — на мене.
Одного разу я запитала, куди діває гроші мій чоловік. Він сказав, що це не моє діло. Це змусило мене серйозно замислитися. Складалося враження, що мій чоловік страждає через те, що я також заробляю гроші.

Свою зарплату він тратив на обслуговування машини. Те, що залишалося складав на новий автомобіль. Хоча мені не казав нічого про свої плани. Здавалося, що він хоче таким чином самоствердитися. Доказати усім, що він чоловік і здатний придбати нове авто. Я пробувала з ним говорити. Мені навіть вдалося переконати, що ми — одна сім’я, тому усі зароблені нами гроші — це спільне досягнення. І все було добре, поки мене не підвищили і збільшили оклад.

Читайте також Це суспільство приречене

Я пожаліла, що розповіла про це чоловікові. Та це була радісна новина, якою я так хотіла з кимось поділитися. Після цього чоловік замкнувся в собі. Я почала повністю забезпечувати сім’ю. На мої докори він казав, що я більше заробляю, тому толку з його зарплати для мене немає. Він продовжував відкладати свій заробіток. Навіть траплялося, що гроші на бензин давала також я.

Хоча я розумію, що зачепила його чоловіче его, але я втомилася тягнути всю сім’ю на собі. Мені хочеться назад повернутися в декрет.

Коментарі Вимкнено до На мої докори він казав, що я більше заробляю, тому толку з його зарплати для мене немає.