Історії

Історія про найціннішу річ у нашому житті

Пройшли роки, хлопчина виріс і поїхав вчитися. Там він знайшов собі дівчину, у них почалися стосунки і хлопець зовсім не мав часу для того, щоб їздити до матері і відвідувати дідуся.

І от одного дня, хлопчина отримав повідомлення від мами, в якому вона написала, що сусід дідусь помер. Хлопець заплакав, адже він дуже любив цього дідуся. Дідусь багато чого його навчив і фактично замінив батька, якого у хлопця ніколи не було. Тому він одразу залишив всі справи і поїхав прощатися з дідусем.

Попрощавшись з дідусем , хлопець захотів зайти в спорожнілий сусідський будинок, де проводив все своє дитинство. Там нічого не помінялось: всі речі лежали так, як і колись. Але він помітив, що немає одного важливого предмета.

Адже, в дідуся на столі завжди стояла дерев’яна скринька, де він щось тримав. Він казав, що в тій скриньці те, що для нього «найцінніше у світі». Але тепер її не було і хлопець подумав , що мабуть її забрали родичі .

Хлопець поїхав назад до міста, займався своїми справами і часто згадував свого давнього друга дідуся. І тут хлопець отримує посилку, де відправником зазначено дідуся-сусіда!

Відкривши посилку, хлопець побачив всередині ту саму дерев’яну скриньку!

Читайте також:Ви незадоволені тим, що ваш чоловік мало заробляє, не хоче з вами проводити час та постійно сидить за комп’ютером?

Хлопець розумів, що він тримає в руках дуже цінну для дідуся річ, тому його руки дуже тремтіли, а серце вистрибувало з грудей. Відкривши скриньку , він побачив там кишеньковий годинник, на якому було таке гравіювання: «Спасибі тобі за той цінний і щасливий час, що ти приділяв мені».

З очей хлопця потекли сльози, адже він усвідомив, що для дідуся «найдорожчим і найціннішим у світі» був час, який вони проводили разом.

З часом хлопець багато чого зрозумів та почав більше уваги та часу приділяти матері та своїй сім′ї. Джерело

Коментарі Вимкнено до Історія про найціннішу річ у нашому житті