Історії

Хлопчик, який навчив заможну жінку жити

Того ранку, Оксана, як звично, вибігала з дому, бо спізнювалася на роботу. Вона працювала у великій компанії, тому завжди раненько виходила з дому. І от того дня, Оксана так поспішала, що налетіла на хлопчика, який біля її під’їзду збирав порожні пляшки у свою торбину.

Пляшка гучно вдарилася об асфальт і розбилася. Тому, Оксана швидко дістала двадцятку, віддала малому та побігла.

За день у жінки було безліч ділових зустрічей, безліч нещирих посмішок та вдаваної радості. А коли вже настав пізній вечір, Оксана тільки поверталася додому.

Заходивши до під′їзду, раптом її хтось схопив за руку і промовив: “Ваша решта”. Це був хлопчина, який зранку збирав пляшки.

“Що? Яка решта? Що це?” – перебирала думки в своїй голові Оксана. У хлопчика на долоні лежали гроші, й він протягував їх, зазираючи жінці в очі. Той глубокий погляд жінка не забуде ніколи.

Вона автоматично взяла ці гроші, а хлопець одразу пішов. Жінка глянула на свою долоню, а там було дев’ятнадцять гривень і двадцять копійок. Це що означає, що вісімдесят копійок за одну пляшку?  Він віддав мені решту із двадцятки, яку я дала йому зранку. Боже мій, хіба так буває?  Ех, взяти б в нього цієї чесності і поділити моїм колегам. Жінка розчулилась і заплакала.

Наступного дня Оксана знову зустріла цього блакитноокого хлопчину. І від цього дня жінка  вчилася у нього жити. Вчилася радіти простим речам, щиро сміятися та й взагалі, бачити цей світ по новому. Вона не знала, чи зможе йому колись віддячити за такі життєві уроки. Але точно знала, що не хоче його втрачати.

Читайте також:І не дали, уявляєте. Не дали однієї груші. А ця маленька дівчинка померла. Звісно, може ,грушка і не врятувала б її життя, але вона просила з’їсти шматочок груші.

Тому у Оксани був тепер новий маленький друг, який максимум, що дозволяв їй , – це пригостити його морозивом. Він був дуже гордий і ніколи в неї нічого не попросив. Завжди чесно заробляв , збираючи пляшки. Цим самим він допомагав мамі, приносив гроші додому. Нізащо не хотів йти в дитячий будинок. Завжди казав, що з мамою йому добре. Особливо, коли вона не п′є.

Люди завжди звертали увагу на цю парочку: вона була вишуканою та красивою жінкою, а він бідно вдягнений брудний хлопчина. Але, він завжди був щирий та усміхнений.Джерело

Коментарі Вимкнено до Хлопчик, який навчив заможну жінку жити