Лайфхаки

Грошова Кава

Багато хто зараз каже, що у четвер пиття кави перетворюється на «грошову каву», якщо до неї додати трохи кориці. Пряний аромат і чарівний смак принесуть приємну важкість у гаманці, стверджують містики. Вранці четверга приготуйте каву улюбленим способом, коли напій буде практично готовий додайте в нього шматочок палички кориці або мелену пряність за смаком. Поки ваша “грошова кава” насичується ароматом кориці, про себе або вголос необхідно тричі вимовити: “Як кориця смак каві додає, так і грошики у мене приростають. Хай буде так!”.

Читайте також: Як правильно приймати кальцій?

Результату від кави з корицею по четвергах варто чекати вже через кілька днів, вважають містики. Скоріш за все це буде повернення старого боргу, несподівана надбавка до зарплати, премія або грошовий бонус. Не виключено, що “грошова кава” принесе не просто прибуток, а якісний і стабільний спосіб його отримати.

P.S. Цей матеріал – ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину, але те що кава з корицею здатна посилити імунітет, а в разі хвороб прискорити процес одужання це факт.

Коментарі Вимкнено до Грошова Кава