Астрологія

Гороскоп на 8-9 жовтня.Чому в ці дні потрібно бути обережними

Гороскоп для всіх знаків зодіаку.

В ці дні є велика вірогідність поганих проявів людської натури – агресії,дратівливості, запальності,  які потрібно стримувати через відчуття самозбереження – щоб не спровокувати у відповідь реакцію, яка може бути гіршою.

Завжди потрібно зберігати душевну рівновагу .Зробити це можна завдяки спілкуванню з близькими,особливо дітьми,читаючи книко,слухаючи музику або ж займаючись улюбленою справою.

Овен

Зірки пропонують представникам цього знака в ці дні,зайнятися невеликими  побутовими справами, медитацією ,відпочинком на природі.

Телець

Не варто з’ясовувати стосунки з рідною людиною: в ці дні дуже легко посваритись,тому краще уникати таких ситуацій.

Близнюки

В ці дні краще не знайомитись з новими людьми,адже люди з вашого оточення можуть бути небезпечними.

Читайте також:5 правил,які обов’язково повинні знати батьки про виховання дітей

Рак

Ракам потрібно контролювати не тільки свої слова і справи,а й думки. В ці дні думки мають властивість матеріалізуватись ,і результат вас може засмутити.

Лев

Відмовтесь від будь-яких фінансових операцій – навіть мінімальних , тому що вони можуть понести за собою великі матеріальні втрати –  краще не ризикуйте.

Діва

Ні в якому разі не потурайте своїм примхам,так як згодом вони можуть потягти за собою проблеми,з якими потрібно буде довго і важко боротись.

Терези

Якщо ви опинились в конфліктній ситуації,яка вас не стосується,краще в розмову не вступати,а зайняти позицію слухача,це вбереже вас від багатьох проблем.

Скорпіон

Не питайте ні в кого порад ,на рахунок того ,як зробити в тій чи іншій ситуації: навіть найближчі люди не зможуть вам допомогти,рішення потрібно знайти самому.

Стрілець

При спілкуванні із близькими ,чи взагалі незнайомиими вам людьми потрібно не давати емоціям взяти гору і контролювати їх,або ж краще сьогодні не спілкуватись ні з ким по можливості.

Козеріг

Потрібно завжди думати,що говорити,а в ці дні по особливому : є серйозна вірогідність образити дорогих вам людей,зовсім того не бажаючи.

Водолій

Втома,знесилення – це те,що ви можете відчувати цими днями. Це пов’язане з ослабленням імунітету,авітамінозом, тому важливо подбати про себе ,внести вітаміни в свій раціон і багато гуляти на свіжому повітрі.

Риби

Не довіряйте нікому,не потрібно бути дуже відвертими з незнайомими людьми .Є велика ймовірність виговорити таємниці ,які ви не готові комусь розповідати. Джерело

Коментарі Вимкнено до Гороскоп на 8-9 жовтня.Чому в ці дні потрібно бути обережними