Історії

До нас у сільський автобус увійшла дивна компанія: троє чоловіків та дві жінки. Вони відмовилися заплатити за проїзд. Старий із нашого села вирішив провчити їх. Такого від нього вони точно не очікували.

Я працюю кондуктором у нашому сільському автобусі, і що ранку ми з села їдемо до міста. Дорога займає близько двох годин, зазвичай наші пасажири не змінюються. Ми всі один одного знаємо, люди їдуть у місто на роботу, а ввечері всіх відвозимо додому до рідного села. І тут посередині шляху до нас у автобус увійшла дивна компанія. Відразу скажу, що колись я їх не бачила, мабуть, міські тут заплуталися. Їх було 5 людей, троє чоловіків та дві жінки. Поводилися вони просто вульгарно, а від усіх п’ятьох несло перегаром. Потрібно триматися подалі від таких компаній, але мені треба було взяти плату за проїзд.

Читайте також:Коли брала собаку з притулку, на віть не підозрювала, що вона виявиться настільки розумною і одного разу врятує мені життя
Я підійшла до високого чоловіка з голим пузом і чемно попросила заплатити за проїзд. Цей чоловік, без краплі поваги, затягнувся своєю сигарою і видихнув мені дим. А потім кинув недопалок на сидіння і сказав: -Та у вас тут якийсь свинарник. Спочатку приберись тут добре, а потім я вирішу, платити тобі чи ні. І тут вся компанія засміялася. Мене така поведінка дорослого чоловіка, м’яко кажучи, розлютила. І я знову попросила його сплатити за проїзд. -Ти що сліпа, не бачиш, що я інвалід? Ось дивись одного фаланга на пальці не вистачає , мені тут безкоштовний проїзд забезпечений довічно. -Те, що ти інвалід і без пальця видно, — відповіла я.

Що ти там сказала? Ану йди сюди! І тут на мій захист став наш пенсіонер Ігор Степанович. Він підійшов до того нахабного пузатика, і миттю повалив його на підлогу. Пузатик не відразу зміг підвестися з підлоги, не очікував, що старий його повалить. Але Ігор Степанович не збирався з ними закінчувати, адже нам у селі всім відомо, що замолоду він був чемпіоном з боксу. Ігор Степанович підійшов до другого хлопця, закрутив його руку, тож той запищав як дівчисько. -Платіть за проїзд, зараз же! — Наказав їм колишній боксер. Зухвалі пики заплатили мені подвійну суму і вибігли з автобуса. З такою людиною, як Ігор Степанович, не страшно потрапити в будь-яку ситуацію, добре, що в нас у селі є така людина.

Коментарі Вимкнено до До нас у сільський автобус увійшла дивна компанія: троє чоловіків та дві жінки. Вони відмовилися заплатити за проїзд. Старий із нашого села вирішив провчити їх. Такого від нього вони точно не очікували.