Поради

До чого розбивається дзеркало

З дитинствавсі знають, що розбите дзеркало – поганий знак. Що кажуть народні прикмети з цього приводу?

Розбити дзеркало спеціально або в поганому настрої – до нещастя. Скільки уламків вийде, стільки років не буде везти. Деякі вважають, що невдачі будуть супроводжувати всіх мешканців будинку протягом семирічного циклу.
Випадково розбите дзеркало – до змін

Читайте також Я й досі не збагну як така розумна та розважлива 67-річна жінка могла стати жертвою шахрайства.

Впало і розбилось дзеркало – ознака, що вказує на енергетичну атаку, спрямовану на будинок. Можливо, хтось намагається навести порчу. Слід задуматися про взяття магічною захисту.

Дитина розбила дзеркало – попередження про можливі небезпеки. Не виключено, що нещодавно зроблений вибір – неправильний. Дитині нічого не загрожує, так як до 7 років вона знаходиться під материнським захистом. Діти, які не знають про погані прикмети, уникають будь-яких негативних наслідків (неведення служить щитом).

Розбити чуже дзеркало – знак несумісності людей. Хтось з них свідомо чи ні, але намагається зашкодити іншому.
Розбилося дзеркало в машині – висока ймовірність аварії. Як варіант – автомобіль скоро доведеться міняти (не виключено, що в результаті ДТП).

Якщо маленьке дзеркало розбилося на дві половини, слід очікувати розлуки з близькою людиною. Розлучення, розлука, переїзд .

Зберігати у себе тріснуте дзеркало – до хвороб, слабкості, нещасть. Пошкодження такого характеру поєднане з проникненням у світ негативних енергій, які можуть бути небезпечні для людей.

Дивитись в тріснуте дзеркало – розбивати власну душу на осколки, провокуючи проблеми фізичного та психічного характеру.
Наступити на дзеркало так, що воно тріснуло, – поганий знак, що віщує сльози, горе і переживання.

Хоча традиційно люди очікують усіляких бід від розбитого дзеркала, не можна виключати і звичайну незграбність людини. Випадково упустити можна що завгодно. Рекомендується виробляти власну систему прогнозів. Наприклад, для багатьох розбите дзеркало служить провісником нової роботи, доленосної зустрічі, раптового прибутку. Необхідно уважно спостерігати за подіями свого життя – тоді орієнтуватися в прикметах буде простіше. Але в будь-якому випадку пошкоджене дзеркало обов’язково потрібно утилізувати. Це пов’язано з енергетичною нестабільністю предмета: осколки нездатні забезпечити «особистісну» цілісність речі.

Коментарі Вимкнено до До чого розбивається дзеркало