Лайфхаки,  Поради

Декілька правил, дотримуючись яких вам вдасться сповільнити процес старіння!

Для того ,щоб у нас була красива та молода шкіра обличчя ,нам потрібно навчитися правильно за нею доглядати . Потрібно підібрати домашній догляд,який забезпечить  нормальне функціонування шкірних покривів, відновлюватиме мікробіом та гідроліпідну мантію епідермісу.

І тут зовсім не про баночки догляду за “всі гроші світу”. Варто просто вміти правильно складати домашній догляд.

Тому ,давайте по порядку розберемо кожен з етапів догляду за обличчям:

Етап 1.Очищення

Очищення обличчя – це можна сказати ,фундамент нашої молодості.

Умивання — це той етап ,без якого ми не отримаємо гарної шкіри обличчя. Навіть якщо у вас найкрутіший інноваційний крем для обличчя,але засіб для вмивання підібрано неправильно,тоді результату не буде. Засіб для вмивання потрібно обирати за станом та типом шкіри,без агресивних ПАР.

Засоби для вмивання обличчя мають забезпечувати слабокисле середовище з рівнем pH 5,5-6,0. Саме слабке закислення дозволяє шкірі боротися з патогенною мікрофлорою, зберігати вологу та відновлювати мікробіом, а також позбавлятися ороговілих клітин. Також ,засіб для вмивання має бути м’яким, бажано на основі рослинних та безпечних ПАР.

Не забуваємо ,що етап очищення обличчя обов′язково має бути зранку та ввечері. Ні в якому разі,не можна лягати спати з косметикою на обличчі ,все потрібно ретельно змивати перед сном.

Етап 2.Тонізація

Другий етап також є важливим у процесі догляду за обличчям.Але,нажаль ,його дуже часто пропускають, думаючи, що він не такий уже й необхідний. Проте,це зовсім не так!

Читайте також :Чому деяким людям шкідливі ранні підйоми.

Тонер для обличчя забезпечує безліч функцій,таких як:

– очищує шкіру від залишків ПАР  та запобігає негативним хімічним реакціям після вмивання.

– забирає залишки жирів, декоративної косметики та забруднень .

– відновлює рівень рН.

– готує шкіру для кращого засвоєння наступних корисних засобів.

– заспокоює шкіру обличчя , тонізує та надає додаткову вологу.

Етап 3 .Нанесення на обличчя засобів глибокої дії

Засоби глибокої дії – це наші сироватки та емульсії,які покликані працювати в глибоких шарах шкіри,живлячи її корисними речовинами. Наносити їх потрібно на чисту шкіру обличчя після тонізації.

Етап 4.Нанесення на обличчя засобів поверхневої дії

Засоби поверхневої дії – це наші креми для обличчя , де у складі більше олій та активів, ніж води. Вони працюють на верхніх шарах епідермісу і їхня задача полягає в тому,щоб зволожувати і «змащувати» шкірний покрив, запобігаючи трансепідермальній втраті вологи.Також крем потрібний для того,щоб заповнювати та вирівнювати мікрорельєф шкіри, створювати зовнішній захисний бар’єр .

Якщо дотримуватися всіх етапів догляду за обличчям,то ваша шкіра сяятиме здоров′ям та красою,а процес старіння вдасться пригальмувати.Джерело

Коментарі Вимкнено до Декілька правил, дотримуючись яких вам вдасться сповільнити процес старіння!