Поради

Чим небезпечна самотність та до яких психічних розладів вона може призвести?

Ми ніколи й подумати не могли, що самотність може бути такою небезпечною.

Інколи, час проведений на одинці з собою, є дуже корисним для нас. Він допомагає зібратися з думками і розібратися із важкими життєвими питаннями.

Але добре, коли все в міру. Адже коли самотність затягується в тривалий період часу , вона починає підводити нашу психіку .

Тому, експерти виділяють такі можливі наслідки для нашої психіки від самотності:

1. Тривожний розлад

Людина — не створена для ізоляції. Людина – це соціальна істота, якій потрібне спілкування та комунікація. Тому, якщо людина довго почувається самотньою і біля неї немає людини, якій можна довіряти, згодом вона почне відчувати тривожність, яка може призвести навіть до панічних атак.

Читайте також:Вафельний торт з м′ясом у духовці. Це неймовірно смачно!

2. Депресивні стани

Депресія – це дуже небезпечний стан для людини, який часто потребує пропрацювання проблеми зі спеціалістом.

Якщо людина довгий час живе без спілкування, то це призводить до того, що в мозку починають відбуватися хімічні зміни, які призводять до депресії.

3. Проблеми із самооцінкою

Якщо у людини є затяжна самотність, тоді ми можемо також говорити і про «просідання» самооцінки . Адже , коли людина тривалий період часу ні з ким не спілкується, у неї зовсім міняється сприйняття себе та світу в цілому.

Людині починає здаватись, що вона не цікава, не красива і не заслуговує на щастя. Але так робити і думати не варто, адже чим більше ви будете себе критикувати, тим важче вам буде відновлювати свою самооцінку.

Тому, якщо вам важко впоратися з цим станом, не зволікайте і звертайтеся до фахівців! Джерело

Коментарі Вимкнено до Чим небезпечна самотність та до яких психічних розладів вона може призвести?