Стосунки

Чому не варто примусово миритися з близькими

 

Сварки з близькими людьми – це завжди погано і неприємно. Але, часто буває так, що люди не відчувають кордонів і не розуміють важливості нормального спілкування.

Вони можуть самі доводити ситуацію до кінцевої точки, коли вже неможливо нічого виправити, а потім ще й ображатись та не розмовляти роками. У такому випадку часто відбувається примусове примирення ” через не хочу”, оскільки можуть змушувати інші родичі помиритись або в людини може статися біда.

Але тут є багато підводних каменів:

  • Ображена людина колись обов’язково все пригадає, і не в найкращий момент

Ображена людина буде щаслива, що ви зробили перший крок. Це гарно потішить та підніме його самооцінку, адже вони у всьому люблять бути правими.

Зазвичай, такі люди перекручують ситуацію так, що їм ніхто не потрібен, а родичі самі потребують їх, так як хочуть примиритись.

  • Ваше спілкування буде натягнуте, як струна 

До примирення та прощення потрібно приходити шляхом діалогу та проговорення ситуації,   а не з примусу. Людей, які перебувають у конфлікті часто просто змушуючи тиснути руки, сідати разом за святковим столом та забувати минулі образи.

Тому, спілкування людей, конфлікт між якими досі відкритий, не може бути легким та приємним.

Читайте також:Чим жінки можуть відлякувати чоловіків при знайомстві

  • Нова сварка виникне дуже швидко 

Отже, якщо люди, за власним бажанням, не дійшли одного висновку в конфлікті, значить між ними залишилося безліч нез’ясованих питань. А це обов’язково вийде назовні, причому дуже швидко і неприємно.

Люди просто не зможуть все тримати в собі та вдавати, що між ними немає образ і все забуто. Стосунки потрібно з’ясовувати остаточно і за власним бажанням.

А родичам краще ніколи не лізти в стосунки інших родичів. Хай всі і у всьому розбираються самостійно. Джерело

Коментарі Вимкнено до Чому не варто примусово миритися з близькими