Поради,  Стосунки

Чим жінки можуть відлякувати чоловіків при знайомстві

Інколи, жінки самі роблять все, щоб цікавий для них чоловік зник назавжди після знайомства. І звісно ж вони не розуміють у чому їхня помилка.

Тому, психологи виокремили декілька пунктів, які заважають жінкам продовжити спілкування після знайомства і влаштувати особисте життя:

  • Скарги на життя 

Коли чоловіки знайомляться з жінкою, вони хочуть гарно та легко провести час, а не слухати як вам погано чи яке у вас важке життя. Тому, негативні емоції та негативна інформація відлякує чоловіків при знайомстві.

  • Розповіді про своїх колишніх

Говорити про минулі стосунки категорично не рекомендується на перших зустрічах та побаченнях. Не розповідайте про своїх колишніх та про невдачі з цим партнером.

Старайтесь на перших побаченнях дізнатися більше про людину та про те, що у вас є спільного.

Читайте також:Які знаки Зодіаку закохуються дуже швидко, буквально з першого погляду

  • Нав’язливість

Чоловіки ніколи не люблять нав′язливих жінок. Жінок, які завжди багато пишуть чи телефонують, виступають ініціаторами у спілкуванні . Не робіть так, дайте чоловікові час для того, щоб він сам міг проявитися .

Ви просто можете делікатно нагадати чоловікові про себе, подякувавши за гарний вечір та спілкування. І все. Далі потрібно навчитись чекати поки чоловік сам не проявить інтерес і не заявить про себе.

Повірте, якщо ви людині цікаві, то довго чекати не доведеться. Джерело

 

Коментарі Вимкнено до Чим жінки можуть відлякувати чоловіків при знайомстві