Історії

Чому мати завжди інтуїтивно відчуває свою дитину

Коли мати при надіії, клітини з тіла дитини потрапляють в її кров, а потім повертаються в тіло дитини. Це явище називається мікрохімеризмом матері і плода. Протягом сорока одного тижня клітини рухаються вперед і назад в тілі матері, а коли дитина появляється , багато з них залишаються постійними відбитками в тканинах, кістках, мозку і шкірі матері, часто протягом десятиліть.

Подібний відбиток на тілі матері залишить кожна дитина. Навіть якщо вагітність не завершилась або якщо стався викидень, ці клітини потраплять у вашу кров. Дослідження показали, що коли у матері пошкоджене серце, клітини плода мобілізуються на місці пошкодження, де вони перетворюються на відповідні типи клітин, що спеціалізуються на «ремонті» серця. Поки організм дитини росте в тілі матері, дитина допомагає відновлювати організм матері. Хіба це не диво? В результаті під час вагітності часто зникають різні захворювання.

Неймовірно, як організм матері за будь-яку ціну захищає тіло дитини, і як воно відповідно захищає дитину та допомагає відновити організм матері – щоб дитина могла вижити й безпечно розвиватися.

Читайте також Коли стригти нігті за місячним календарем

Зупинимося на мить на нестримних смаках вагітних мам. Чого бажала мати і бажання того, що викликала в ній дитина? Крім того, дослідження показали наявність клітин з тіла плода в мозку матері протягом 18 років після народження. Захоплююче, вам не здається?

Якщо ви мама, ви знаєте, що можете інтуїтивно відчувати свою дитину, навіть якщо вона не в вас. Тож тепер ми маємо наукові докази того, що матері все ще мають дитину в організмі протягом багатьох років після того, як вони народили. Мені це здається надзвичайно красивим.

Коментарі Вимкнено до Чому мати завжди інтуїтивно відчуває свою дитину