Історії

Багаті теж плачуть: як на пафосному та шикарному весіллі у нареченого трапилося горе

Іван був із досить забезпеченої сім’ї, батько працював в адміністрації. Відповідно, шукали йому потрібну наречену. І знайшли Оленку – доньку місцевого бізнесмена. Познайомили молодих, довго чекати не стали, за місяць зіграли весілля. Усі були задоволені, особливо батьки, які завели спільний бізнес, ще й розширили свої зв’язки у своїх колах. Весілля було таким шикарним, що про нього писали всі ЗМІ. Після танцю нареченого та нареченої, Іван помітив, що мама якось зблідла. А потім вона почала повільно скочуватися вниз. Іван підбіг до неї і встиг підхопити, щоб вона не впала. Відразу викликали швидку.

У лікарні, коли жінку привели до тями, вона попросила впустити до неї в палату тільки сина. І тихим голосом вона стала йому казати: -Івасиску, ти пробач мені … але я твоя несправжня мати. Ти ж бачиш, що ми з татом були у віці, своїх дітей так і не змогли завести. А як тебе побачили, то одразу ж усиновили. Якщо хочеш знайти свою маму, вона живе в сусідньому передмісті. Після цих слів мама Івана померла. Він вибіг з палати, до нього підійшла заплакана наречена і повідомила, що поки Іван був з мамою, то його батько від нервів теж помер. Сердечний приступ. Смерть батьків у день весілля був шокуючим, ЗМІ звичайно ж про це написали.

Читайте також:Сестра залишила свою 2-місячну доньку на мені і зникла. Повернулася вона лише через 19 років, а поведінка дочки образила мене не на жарт

 

Після похорону Іван вирушив на пошуки своєї справжньої матері, йому було цікаво, чому вона його покинула. Він швидко знайшов її адресу. Постукав у двері. Йому відкрила жінка, у скромному одязі у плямах. -Чого тобі треба? Ану паспорт покажи, бо ходять тут всякі. -Та я не всякий … я твій син, якого ти покинула 28 років тому. Жінка ахнула і відразу сперлася на двері, ноги її не тримали. Іван допоміг їй сісти на стілець. Тут жінка стала плакати і паралельно розповідати:

-У рік твого народження, твого батька сильно підставили. Змусили підписати якісь документи, потім через це ув’язнили. Він там же від хвороби помер, але він був чудовою людиною. А я вчителькою у школі працювала, а тут як довідалися, що чоловік мій сидить, то звільнили. Я до брата поїхала, щоб у нього якось грошей заробити в іншому місті, а тебе на якийсь час до інтернату відправила. Я день і ніч працювала: ранком у школі, а ввечері на заводі. За рік повертаюся, а мені кажуть, що ти помер від грипу. А тебе, певне, заможні люди забрали і не хотіли, щоб я знала про тебе.

Ти пробач мені сину, не встигла я раніше тебе забрати. Іван  слухав розповідь матері і сльози самі підступали на очі. Він міцно обійняв матір. А коли повернувся, то Оленка заявила, що їхній шлюб був помилкою, бо таке не щастя на весіллі — поганий знак. Іван без проблем розлучився з нею, і перевіз до міста свою матір.

Коментарі Вимкнено до Багаті теж плачуть: як на пафосному та шикарному весіллі у нареченого трапилося горе