Астрологія

Астрологічна сумістність пари

Скорпіон — Близнюки
Кожен з них має досить складним характером, миритися з яким досить непросто. Втім, як би не хотіли Близнюки спалити всі мости, їм це ніколи не вдасться. Чим більше вони будуть намагатися віддалитися, тим сильніше буде тяжіння. Лише знайшовши гармонію в своєму союзі, вони зможуть знайти справжнє щастя

Терези — Овен
З першої зустрічі Овни і Терези зрозуміють, що ніколи не знайдуть нікого краще. Терези будуть захоплюватися кожним словом свого обранця, ніж викличуть у нього почуття вседозволеності. Не виключено, що миритися з цим буде досить важко і Терези візьмуть піти. Однак Овен не дозволить цього зробити. Він не зможе навіки втратити свою безмежну любов.

Стрілець — Діва
Незважаючи на те, що в їх стосунках не рідко зустрічаються розбіжності, зустрівши одине одного, вони назавжди перестануть дивитися по сторонах. Любов, яка виникає між ними, є одним з найбільш щирих і чистих почуттів.

Читайте також Забобони про фотографії

Лев — Риби
Відносини Львів і Риб не обходяться без сварок. Риби — прихильники спокійного розміреного життя, а Леви люблять, коли події змінюються зі швидкістю світла. Проте досягнувши порозуміння, вони зможуть знайти справжнє щастя. Зв’язок між ними з роками буде тільки міцніти.

Коментарі Вимкнено до Астрологічна сумістність пари