Астрологія

Астрологи назвали , представника тільки одного знаку зодіаку, який є ідеальним чоловіком в подружжі

Астрологи назвали , представника тільки одного знаку зодіаку, який є ідеальним чоловіком в подружжі. І це Телець.
Давайте розглянемо, які якості роблять Тельця таким чудовим чоловіком:

Розум

Телець відрізняється високим інтелектом , тому, ніяка жінка з ним  не занудьгує  . Проте, він не хизується своїм розумом, а спокійно (лише інколи – нервово) пояснює дружині закони світобудови чи історію далекої Африки.  А хіба цього ще не достатньо для того, щоб молоде подружжя не загриз побут.

Вірність

Так, Тельці дуже вірні чоловіки, які ніколи не підуть наліво. До сім’ї  Телець ставиться серйозно та відповідально. Якщо він вибрав вас для сімейного життя, значить, буде любити і поважати – це навіть не обговорюється.

Читайте також:Ти одразу поділив наші домашні обов’язки , по принципу чоловік заробляє, а дружина підтримує домашнє вогнище. Тільки от грошей завжди не вистачало, а працювати більше або шукати підробіток, ти не хотів. Тому, я з немовлям на руках почала брати підробітки: ночами писала статті для місцевих газет. А до цього всього, на мені були всі домашні  обов’язки.

Щедрість

Так, представники цього знаку зодіаку зовсім не жадібні. Телець, наприклад , ніколи не забуде про подарунок на день народження чи іменини для коханої дружини. Також, він ніколи не подарує коханій тільки одну троянду – якщо вже дарувати букет, то тільки величезний. Якщо дарує  прикраси, то тільки дорогі.

Тому, чоловік-Телець вважається найкращим партнером, який зможе ощасливити кожну жінку.

Дружина Тельця – це завжди задоволена, щаслива та усміхнена жінка. З таким чоловіком, вона завжди почуває себе в безпеці і знає, що щоб не сталось ,- чоловік все вирішить. Джерело

Коментарі Вимкнено до Астрологи назвали , представника тільки одного знаку зодіаку, який є ідеальним чоловіком в подружжі